مسئول بسیج رسانه لرستان در گفتگو با لرستان خبر:

مسئول بسیج رسانه استان لرستان گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره استانی ابوذر تا پایان آذرماه است و اختتامیه جشنواره اواسط دی ماه برگزار خواهد شد.

عبدالرضا کوشکی در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: جشنواره ابوذر چند سالی است که توسط سازمان بسیج رسانه در سطح کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بسیج رسانه استان‌ها جشنواره استانی ابوذر را برگزار کرده و برترین های آن به مرحله کشوری راه پیدا می کنند، عنوان کرد: امسال اولین سالی است که جشنواره ابوذر در استان لرستان برگزار می شود که این جشنواره را با همکاری سازمان بسیج صدا و سیما برگزار می کنیم.

مسئول بسیج رسانه استان لرستان با بیان اینکه فراخوان بخش استانی این جشنواره از مهرماه سالجاری منتشر شده است، ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا پایان آذرماه است و اختتامیه جشنواره اواسط دی ماه برگزار خواهد شد.

کوشکی تصریح کرد: آثار باید در قالب عکس، خبر، یادداشت، گزارش، مستند، کلیپ و کاریکاتور باشند.

وی افزود: آزاداندیشی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، مسائل صنفی خبرنگاران، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب های اجتماعی و عمل انقلابی(انقلابی گری) موضوعات این جشنواره هستند.

مسئول بسیج رسانه استان لرستان با تاکید بر اینکه آثار باید در بازه یک ساله آذر ۹۵ تا آذر ۹۶ تولید و منتشر شده باشند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را به دفتر سازمان بسیج لرستان واقع در خرم آباد- خیابان انقلاب- روبروی پادگان ۰۷ - کوچه ایثارگران ارسال کرده و یا به صورت حضوری تحویل دهند.

کوشکی یادآور شد: همچنین می توانند از طریق آدرس تلگرامی @abozar_l یا آدرس ایمیل abozar.l@chmail.ir آثار خود را برای جشنواره ارسال کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات