رئیس شورای شهر خرم‌آباد مطرح کرد:

رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت:خودروهای تک سرنشین و نبود پارکینگ به اندازه کافی، از مهم‌ترین مشکلات وجود ترافیک در مرکز شهر خرم‌آباد هستند.

به گزارش لرستان خبر، اردشیر دریکوند پیرامون مشکلات ترافیکی این شهر بیان کرد: با توجه به مشکلات ترافیکی موجود به دنبال ترویج سرویس ناوگان حمل‌ونقل عمومی در مناطق مختلف شهر خرم‌آباد هستیم تا مسافران با سرعت بیشتری جابجا شود.

وی افزود: حمل‌ونقل عمومی باید در تمام نقاط شهر وجود داشته باشد و مناطق مختلف از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق شهر خرم‌آباد باید تحت پوشش ناوگان حمل‌ونقل عمومی قرار بگیرند.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات ایجاد ترافیک در مرکز شهر خرم‌آباد نبود پارکینگ به اندازه کافی است که بر این اساس در حال برنامه‌ریزی هستیم تا با جانمایی مناسب در برخی نقاط شهر پارکینگ‌های طبقاتی احداث شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات موجود نیز استفاده کارمندان ادارات و سازمان‌های مختلف از خودروهای تک سرنشین است که در این راستا نیز با ادارات مذاکره خواهیم کرد تا از سرویس‌های عمومی برای جابجایی کارمندان استفاده کنند.

دریکوند گفت:با این وجود برای حل مشکل ترافیک شهر خرم‌آباد فرهنگ‌سازی مهم‌ترین موضوع است که می‌بایست از طرف شهروندان مورد توجه قرار بگیرد تا شاهد استفاده بیشتر از ناوگان حمل‌ونقل عمومی باشیم.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات