مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان:

مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: رهبری و هدایت امام و مقام معظم رهبری و تبعیت مردم از، ولی امر خودشان و وحدت مردم رمز موفقیت و پیروزی و عبور از شرایط سخت و بحران‌های ایران اسلامی بوده است.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام شمس الله جلیلیان در دیدار با کارکنان بانک مهر اقتصاد با اشاره به رعایت اخلاق کارمندی و مردم داری اظهار داشت: هر سازمان برای ارائه خدمات به افراد به وجود آمده است، همه کارکنان اداری برای تحقق اهداف سازمانی فعالیت می‌کنند، در حقیقت فلسفه وجودی سازمان خدمت رسانی است.

وی با بیان این که یکی از اصول اساسی در انجام دادن کار‌ها امانت داری است گفت: اگر انسان، کار و مسئولیت خویش را نوعی امانت بداند، بی گمان حرمت آن را پاس می‌دارد و تلاش می‌کند که به خوبی آن را پیش ببرد و بالنده سازد.

مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به مسائل روز و عصبانیت آمریکا و نوکران سر سپرده او مانند عربستان و اسرائیل خاطر نشان کرد: نباید از مکر و حیله آمریکا غافل بود، البته همه اطمینان، دارند که آمریکا سیلی خواهد خورد و در برابر مردم ایران شکست را در پی دارد.

وی افزود: رهبری و هدایت امام و مقام معظم رهبری و تبعیت مردم از، ولی امر خودشان و وحدت مردم رمز موفقیت و پیروزی و عبور از شرایط سخت و بحران‌های ایران اسلامی بوده است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات