عباس گودرزی:

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: کسانی که به جان مردم تعرض می‌کنند و اموال عمومی را تخریب می‌کنند دلسوز مردم نیستند.

به گزارش لرستان خبر، عباس گودرزی در سخنانی با تأکید بر اینکه ما نباید فراموش کنیم که دشمنان در کمین نشسته و گرگ‌های دندان‌تیز کرده زیادی هستند که امنیت و اقتدار کشور را هدف گرفته‌اند اظهار داشت: این دشمنان همواره درصدد فرصت هستند تا به این ملت آسیب برسانند.

کسانی که اموال عمومی را تخریب می‌کنند دلسوز مردم نیستند

وی با تأکید بر اینکه این ملت و این انقلاب منافع آن‌ها را در کل دنیا زیر پا گذشته است و به این خاطر آن‌ها استقلال، اقتدار و امنیت ما را هدف گرفته‌اند گفت: این مباحث معیشتی و دلسوزی‌ها برای مردم از سوی دشمنان نظام بهانه است و اصل نظام را نشانه گرفته‌اند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مردم عزیز حق‌دارند، قانون اساسی هم به آن‌ها حق داده که مطالبات خود را از مسئولان بخواهند گفت: این حداقل حقوقی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مردم قائل است.

گودرزی بابیان اینکه مردم باید دقت کنند که نباید خارج از چارچوب و ضوابط و بدون مجوز تجمع کنند که دشمنان سوءاستفاده کنند و اموال عمومی را به آتش بزنند گفت: کسانی که به جان مردم تعرض می‌کنند، اموال عمومی را تخریب می‌کنند دلسوز مردم نیستند، مشکل معیشتی ندارند، این‌ها افراد خودفروخته‌ای هستند که باج می‌گیرند تا امنیت و اقتدار این مردم را بشکنند و ملت را دچار جنگ داخلی کنند.

وی بابیان اینکه اگر خدایی ناکرده جنگ داخلی راه بیفتد تا ده‌ها سال آثار آن از بین نخواهد رفت و وضعیت ما بدتر از سوریه و دیگر کشورها خواهد بود افزود: در این راستا ضمن اینکه این حق را برای مردم قائل هستیم که مشکلات خود را بیان کنند و مطالبات خود را اعلام کنند مسئولان و دولت نیز باید با جدیت بیش‌ازپیش به فکر حل مشکلات مردم باشند و همه تلاش خود را داشته باشند تا خادمان خوبی برای مردم باشیم.

مردم با بصیرت مثال‌زدنی خود اجازه سوءاستفاده به دشمنان نظام را ندهند

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این مردم حقیقتاً شایسته خدمت هستند گفت: مردمی که مشکل‌دارند و داد می‌زنند، با آن‌ها مشکل نداریم، داد آن‌ها تذکر به ما مسئولان است، اما آنچه نگران‌کننده در این تجمعات بوده سوءاستفاده افراد ضدانقلاب، سلطنت‌طلب، منافق، باج‌بگیر، فرصت‌طلب و سوءاستفاده‌چی‌هایی که مردم را برای رسیدن به منافع خود نردبان قرار می‌دهند است.

گودرزی با طرح این سؤال که چطور است امروز منافقینی که هزاران نفر از جوانان این مرزوبوم را به شهادت رسانده‌اند و ترور کردند و داغ بر دل مردم گذاشتند و بر کوی و برزن آتش زدند و حتی به حرم امام رضا(ع) هم رحم نکردند و در خاک دشمن و اردوگاه دشمن خیمه زده‌اند و با داعش همدست بوده‌اند دلسوز ملت ایران شده‌اند؟ گفت: این افراد نه‌تنها ضد ملت هستند، بلکه ضد بشریت هستند.

وی بابیان اینکه چطور است آمریکایی که شاهد نسل‌کشی در یمن و دیگر کشورهای مسلمان است و حتی کوچک‌ترین نارضایتی را عنوان نمی‌کند امروز دلسوز ملت ایران شده است؟ گفت: چطور است اسرائیلی که گلوله بر سینه کودک فلسطینی می‌گذارد و غاصب است امروز دلسوز ملت ایران شده است؟

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌ها دلسوز ما نیستند و فقط به دنبال این هستند که از این فرصت استفاده کنند تا دوباره بر این ملت و سرزمین تسلط و سیطره پیدا کنند گفت: یقیناً اگر امنیت ما به هم بخورد وضعیت بسیار بد خواهد شد و در این راستا شایسته است که مردم عزیز هوشیار باشند و با بصیرت مثال‌زدنی خود اجازه سوءاستفاده به دشمنان منحوس نظام اسلامی را ندهند و بر مسئولان نیز واجب است که پیگیر حل مشکلات مردم باشند.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات