جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به خروش و حرکت انقلابی مردم گفت: مسئولان بدانند که قدرشناسی مردم در خدمتگزاری به آن‌ها است.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع مردم لرستان با اشاره به اینکه خدا را شاکریم به خاطر نعمت امتی که در مقابل هجمه گرگ صفتانه استکبار شجاعت نشان می دهند و در برابر اعمال فتنه گرانه بصیرت را به نمایش می گذارند، اظهار داشت: ما شاکر این امت بصیر هستیم همانطور که شاکر نعمت ولایت هستیم.

وی با بیان اینکه دشمنان از احساسات پاک برخی مردم و نوجوانان استفاده می کنند و حادثه کوچکی می آفرینند و این مردم بصیر هستند که با دشمن شناسی مقابل این اقدامات می ایستند، تصریح کرد: امروز در کشور و در لرستان ولایتمدار وحدت حاکم شده است و آنچنان انسجامی شکل گرفته که در سال های گذشته نظیر نداشته است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دشمنان با تاکید بر اینکه بدانید جبهه انقلابی و دولت و ملت یکی هستند، افزود: برخی به این فکر نباشند که زمانی برسد جبهه انقلاب با استکبار کنار بیاید.

چهره موریانه ای دشمن

حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به اینکه امروز دشمن چهره موریانه ای به خود گرفته و به صورت موریانه آمده تا انقلاب را به دست خودمان متلاشی کند، اظهار داشت: دشمنان خودشان سبب این شدند که مردم ما بار دیگر روحیه انقلابی سال ۵۷ و فریادهای ۹ دی را بلند کنند و این فریاد را بر سر استکبار بکوبند.

وی با بیان اینکه امروز حرف مردم این است که ای استکبار اگر در مقابل دین ما بایستی در مقابل همه دنیای تو خواهیم ایستاد، تصریح کرد: امروز فریاد مردم بلند است که از انقلاب، رهبری و کشور با تمام قدرت حمایت می کنیم.

پیام مردم به رهبر فرزانه انقلاب: با تمام وجود از منویات رهبری دفاع می کنیم

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه این حضور پرشور مردم یک پیام به رهبری، یک پیام به دشمن و یک پیام به مسئولین دارد، افزود: پیام مردم به رهبر فرزانه انقلاب این است که «ما حقیقتا اهل کوفه نیستیم و با تمام وجود از منویات رهبری دفاع می کنیم»

حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به اینکه پیام مردم به دشمن این است که ای دشمن ما مرگ تدریجی تو را رقم خواهیم زد و روزهای آخر عمرت را می گذرانی، ادامه داد: مردم از مسئولین دو چیز را می خواهند، نخست آنکه شکر نعمت ولایت را به جای آورند و همه مسئولین نسبت به مطالبات رهبری و منویات او در همه جا فرمان بر و مطیع باشند.

مطالبه گری حق مردم است

وی با بیان اینکه مطالبه دوم مردم از مسئولان این است که قدر این حضور پرشکوه ملت را بدانید، تصریح کرد: امام راحل فرمود «این امت را پیامبر هم در مدینه نداشت»؛ قدرشناسی مردم به خدمت گزاری به آنان است، به رسیدگی به مشکلات آنان است؛ مردم کمبودها را تحمل می کنند اما تبعیض ها را نه.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ایران فقیر و نیازمند نیست، ایران کشور محکمی است و نیاز است که مسئولان خادم و نوکر مردم باشند، افزود: مطالبه گری حق مردم است و رهبر فرزانه انقلاب نیز بر این موضوع تاکید دارند.

حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به اینکه جایگاه مردم «سالاری» است، مردم سالار حکومت هستند، خطاب به آشوبگران و فتنه گران گفت: در مقابل خروش و حرکت انقلابی مردم از شما کاری برنمی آید، شما سبب می شوید وحدت ما بیشتر شود؛ مردم هیچگاه اجازه نخواهند داد که خون شهدا پایمال شود.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات