مدیرکل منابع طبیعی لرستان خبر داد:

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: مأمورین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ۲ دستگاه وانت نیسان حامل قاچاق چوب درختان بلوط را کشف و ضبط کردند.

به گزارش لرستان خبر، شیرزاد نجفی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مامورین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، حین گشت زنی در محدوده روستای «گوشه شهنشاه» و روستای «کمالوند» ۲ دستگاه وانت نیسان حامل قاچاق محصولات جنگلی را کشف و ضبط کردند.

وی افزود: پس از اخذ دستور قضایی، خودروهای حامل مواد مکشوفه توقیف و برای سیر مراحل قانونی و ضبط اموال مکشوفه به نقلیه اداره کل منابع طبیعی لرستان انتقال داده شدند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان ضمن هشدار جدی به متخلفان و قاچاقچیان چوب و محصولات جنگلی تصریح کرد: در برخورد با سودجویان و کسانی که برای تهیه زغال با قطع درختان جنگلی اقدام به تخریب عرصه های جنگلی می کنند، قاطعانه عمل خواهیم کرد.

نجفی حفاظت از منابع طبیعی را وظیفه‌ای همگانی دانست و افزود: شماره تلفن ۱۵۰۴ یگان امداد جنگل و مرتع به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی و رسیدگی به گزارش های مردمی در زمینه هرگونه تخلف در عرصه های منابع طبیعی است.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات