قائم‌مقام صداوسیمای مرکز لرستان خبر داد؛

قائم‌مقام صداوسیمای مرکز لرستان از پخش مستند «انقلاب در لرستان» در ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، آرش احمدی در جلسه مسئولین کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر لرستان در سخنانی با اشاره به رویکرد روشنگرانه صداوسیما در جریان اغتشاشات اخیر اظهار داشت: این امر موجب شد که توطئه‌های دشمنان نقش بر آب شود.

وی بابیان اینکه این رویکرد صداوسیما موجب شد که مردم صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند بیان داشت: در برنامه‌های صداوسیما حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی ایران مشخص شد و زمینه برای حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۱۳ دی فراهم شد.

قائم‌مقام صداوسیمای مرکز لرستان با تأکید بر اینکه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حرکتی عظیم‌تر و جدی‌تری را از خود به نمایش می‌گذارند گفت: در برنامه‌های صداوسیما مقوله امیدآفرینی سرلوحه کار است.

احمدی در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه‌های صداوسیمای مرکز لرستان در ایام دهه فجر تصریح کرد: پخش مستند «انقلاب در لرستان» یکی از این برنامه‌ها خواهد بوده که به نقش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد.

وی با اشاره به ۲۴ ساعته شدن برنامه‌های رادیو و تلویزیون لرستان در ایام دهه فجر ادامه داد: ساخت کلیپ، اطلاع‌رسانی خدمات نظام و ... از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات