در جریان سومین کنگره شعر شهید «شکارچی» صورت گرفت؛

سومین کنگره دفاع مقدس و شعر و خاطره سردار شهید «شکارچی» در سالن ارشاد پلدختر با اعتراض مردم نسبت به سخنرانی مدیرکل ارشاد لرستان در این مراسم به تشنج کشیده شد.

به گزارش لرستان خبر، عصر شنبه مراسم سومین کنگره شهید شکارچی که در سالن ارشاد پلدختر برگزارشد با اعتراض عده ای نسبت به سخنرانی حجت الاسلام حمیدرضا حنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به تشنج کشیده شد.

در این مراسم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به عنوان سومین سخنران پس از حجت الاسلام سوری امام جمعه پلدختر و حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی روی سن رفت که با اعتراض تعدادی از شرکت کنندگان در کنگره مواجه شد.

تعدادی از شرکت کنندگان در این مراسم با آغاز سخنرانی مدیرکل ارشاد استان لرستان به نشانه اعتراض به حضور وی به سردادن شعار هایی پرداختند.

در ادامه این فضای به وجود آمده، اعتراضات شدت گرفت و در اجرای برنامه بعدی که سرودن شعر توسط محمدعلی ساکی شاعر پلدختر ساکن خرم آباد بود اختلال ایجاد شده و میکروفن قطع شد.

تعدادی از شرکت کنندگان نیز در اعتراض به بی حرمتی به مقام شهید سالن را ترک کردند و در حالی که موج اعتراضات بیشتر می شد حاضران توسط مجری برنامه و نماینده مردم پلدختر به آرامش دعوت شدند و شعر خوانی ادامه یافت.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات