واکنش عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به نامه چند ورشکسته سیاسی مبنی بر مذاکره مستقیم با آمریکا:

اخیرا چند ورشکسته سیاسی که بعضا پرونده فساد اقتصادی و اختلاس از بیت المال هم در سوابق آنها دیده می‌‌شود، دستور فرموده اند که هر چه سریعتر به ندای کدخدای احمقشان که پیش بینی فرموده ایران پای میز مذاکره خواهد آمد گوش فرادهیم و بی قید و شرط با آمریکا مذاکره کنیم!

به گزارش لرستان خبر، اخیرا چند ورشکسته سیاسی که بعضا پرونده فساد اقتصادی و اختلاس از بیت المال هم در سوابق آنها دیده می‌‌شود، دستور فرموده اند که هر چه سریعتر به ندای کدخدای احمقشان که پیش بینی فرموده ایران پای میز مذاکره خواهد آمد گوش فرادهیم و بی قید و شرط با آمریکا مذاکره کنیم! بخوانید مولفه های غیر هسته ای قدرتمان را بدهیم برود، تا کدخدا یک قدم دیگر هم جلو بیاید و ببینیم به غیر موشکهای دور برد و نفوذ منطقه ای و ... دیگر چه خواهد خواست!!!

احتمالا رمز عبور تلگرام و صفحات شخصی همه ما هم در لیست درخواست‌های بعدی است تا جلوی تروریسم!!! گرفته شود!  

معتقدم گاهی نیازی به پاسخ برخی جریانات منحرف فکری نیست و دم خروس خیانت این جماعت آنقدر بیرون زده است که کسی راه حل آنها را جدی نمی گیرد و می دانند اینها یا فقط بخشی از پازل خیانت از درون هستند یا زخم خورده های انقلاب مردمی ایران و دنبال انتقام؛ مع الوصف به جهت اینکه طبیعتا سیطره رسانه ای اربابان آنها سبب انتشار بیش از حد معقول این خط خیانت شده است، چند کلمه ای در پاسخ آن می‌نویسم:

سالهای سال است که مذاکره با آمریکا را یگانه راه حل برطرف شدن مشکلات ایران دانسته اید و این بار اول نیست. قبل از برجام هم با همین تفکر پیش رفتند و جز اینکه دشمن را امیدوارتر کنیم و چند سالی دیرتر مقاومت اقتصادی خود را شروع کنیم به جایی نرسیدیم. البته دستاورد مهمی داشتیم و آن اینکه به غیر شما چند نفر احمق همه فهمیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست و کسی که یک بار زیر تعهدات خود زد، باز هم میزند و اساسا در زمانی که یک طرف مذاکره با قلدری تعهدات قبلی خود را پاره کرده است، نشستن پای میز مذاکره تسلیم محض است و در واقع محلی برای دیکته شدن یک طرفه خواسته های او، پس بهتر است این نقاب منافقانه را هم از چهره خود بردارید و بجای لزوم مذاکره، واژه لزوم تسلیم در برابر ترامپ را بکار ببرید!

این انقلاب و نظام بر مبنای انجام وظیفه در حد وسع از سوی مردم و سپردن نتیجه به خداوند و توکل بر او بنا شده است. در تفکر ما اصل قدرت در دستان خداوند است و تا جایی که ما تسلیم راهش باشیم ابرقدرتها تسلیم ما خواهند بود، چنانچه در ابتدای انقلاب و اوج ضعف ایران و بن بست محاسبات عادی هم نتوانستند کاری از پیش ببرند ولی امروزه حتی محاسبات عادی و اعترافات ریاست جمهوری قبلی آمریکا که تخصص اقتصادی هم داشت نشان میدهد که تحریمها علیه ایران شمشیر دولبه ای است که یک طرفش فشار به ایران است و طرف دیگرش لطمه به شرکای تجاری آمریکا، کم رنگ شدن دلار در معاملات بین المللی، همسو شدن سایر کشورهای مورد تحریم یا اقدامات یکجانبه و ... که این حربه را به حربه ای موقت و کوتاه مدت تبدیل کرده است که با استقامت اندک مردم و دولتمردان به خوبی از آن خواهیم گذشت. علت دستپاچه بودن شما خیانت کنندگان و اصرارتان به لزوم شروع هر چه سریعتر مذاکره و ... هم دقیقا همین است که جو روانی تحریم و موثر بودن آن ماهیتا موقت است و بزودی کارایی خود را از دست خواهد داد و امید آمریکا به همین شما وادادگان داخلی است که امروزه خوشبختانه حتی در توده مردم عوام هم جایگاهی ندارید. اگر دیروز افرادی به مذاکره با آمریکا خوشبین بودند، امروز تنها دستاورد بزرگ مذاکرات قبلی همین بدبینی همگانی به استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا است.

سخن آخر با شما جماعت احمق خیانتکار این است که ما در حال زندگانی در این کشور هستیم و مثل شما خودمان و همه اطرافیان مان گرین کارت نداریم!! لطفا شما زندگی خودتان را بکنید و با پیشنهاد تسلیم، دشمن را امیدوار تر نکنید، این امید تنها دلیل طولانی شدن مشکلات است، یعنی در واقع مشکل اصلی ملت ایران امثال خود شما هستید. ضمنا پایان راه حل احمقانه شما برطرف شدن تحریم و حل مشکلات آب خوردن و رونق اقتصادی و ... نیست، بلکه در صورت تحقق (فرض محال) نزدیک شدن سایه جنگ به ایران به دلیل از دست دادن مولفه های قدرت منطقه ای و موشکی و ... است. بار جنگ تحمیلی شما هم بر عهده شما خارج نشینان نیست، که همان روز اول و قبل از آن، فرار کرده و می‌کنید، پس بیش از این مردم را به راهی که عاقبت آن جنگ و حمله نظامی آمریکا به ماست، دعوت نکنید. ایران قدرتمند و قدرت همه جانبه ایران، تنها عامل بازدارنده در برابر تهاجم احمقهایی چون ترامپ است. 

دکتر بهرام رسولیان - پزشک و استاد دانشگاه

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات