با عنوان قدر انقلاب؛

نشست بانوان فعال فرهنگی شهرستان خرم آباد برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، نشست بانوان فعال فرهنگی شهرستان خرم آباد با حضور میلاد احسانی جانشین قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) استان لرستان برگزار شد.

احسانی در این نشست به تبیین اولویت های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان لرستان همیشه چه در حوزه برادران و چه در حوزه خواهران یک سری ماموریت ها برای خود تعریف کرده است.

وی افزود: تلاش ما این است که در فعالیت های خود اولویت های نظام را در نظر بگیریم و فعالیت های ما باید متناسب با اولویت های رهبر انقلاب باشند.

جانشین قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) با بیان اینکه شعار سال تعیین شده از سوی رهبر انقلاب مهم‌ترین مسئله هر سال کشور است، ادامه داد: در حال حاضر مصرف کالای داخلی مسئله مهم کشور است که این فرهنگ باید بین آحاد جامعه ترویج داده شود.

احسانی بر اهمیت توجه به حاشیه نشینان تاکید کرد و یادآور شد: یک هشتم کشور را حاشیه نشینان تشکیل می دهند، این افرادی که قرار بود صاحبان نظام باشند در حال حاضر با مشکلات حاد اقتصادی و اجتماعی مواجه هستند.

وی با بیان اینکه جمعیت حاشیه نشینان در خرم آباد و دورود بیشتر از سایر شهرهای استان است، عنوان کرد: ما از تیرماه سال گذشته در پنج محله حاشیه نشین خرم آباد فعالیت خود را آغاز کرده ایم که در بُعد آسیب های اجتماعی و مشکلات خانواده، بانوان فعال فرهنگی می توانند بسیار اثرگذار عمل کنند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات