امام‌ جمعه موقت خرم‌آباد:

امام جمعه موقت خرم‌آباد با تاکید بر اینکه مذاکره با آمریکا به صلاح کشور نیست، گفت: قوه قضائیه باید با مفسدان اقتصادی برخورد قاطع کند.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام بهروز شمسی فر در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلا الغدیر این شهر در سخنانی با سفارش همگان به تقوای الهی، اظهار داشت: ثمره تقوا بهشت و رضوان الهی و ثمره بی تقوایی جهنم و غضب پروردگار است.

زمینه ازدواج جوانان فراهم شود

وی با اشاره به ۲۱ مرداد سالروز شهادت امام تقی(ع)، عنوان کرد: معصومین و ائمه از همه انسان ها سرآمد هستند و علم، عبادت، زهد و تقوا، بخشش و صفات پسندیده آنها سرآمد بوده است.

امام جمعه موقت خرم آباد همچنین با اشاره به ۲۲ مرداد سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، بیان داشت: این پیوند، یک پیوند مبارک و آسمانی بوده و الگویی برای بشریت است.

حجت الاسلام شمسی فر با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان، تصریح کرد: کسانی که با مال و ثروت خود زمینه ازدواج جوانان را فراهم می کنند از ثواب بالایی برخوردار خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ۲۲ مرداد و روز مقاومت اسلامی، تصریح کرد: دشمنان همواره علیه انقلاب اسلامی ایران نقشه های زیادی را طراحی کرده اند و همیشه نیز شکست خورده اند.

مذاکره با آمریکا به صلاح کشور نیست

امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به نقشه های دشمنان مانند ترور، فعالیت منافقین، هشت سال دفاع مقدس، تحریم ها و ... علیه انقلاب اسلامی ایران، ادامه داد: این نقشه ها در کشورهایی مانند سوریه، عراق و لبنان نیز وجود دارد.

حجت الاسلام شمسی فر با تاکید بر اینکه دشمنان همواره در برابر ملت سربلند و سرافراز ایران شکست خورده اند و هر نقشه ای که کشیده اند با شکست مواجه شده است، ادامه داد: دشمنان به دنبال این هستند که شرایط کشور ایران را مانند کشورهایی مانند سوریه و عراق کنند.

وی با تاکید بر اینکه هوشیار مسئولان، مردم بصیر و وجود مقام معظم رهبری از تحقق نقشه های شوم دشمنان همواره جلوگیری کرده است، افزود: مشکل دشمنان این بوده که هنوز مردم و ملت ایران را نشناخته اند.

امام جمعه موقت خرم آباد با بیان اینکه ملت با بصیرت ایران اسلامی همواره از امام حسین(ع) درس گرفته اند و از این امام بزرگوار الگو گرفته اند، گفت: ملت ایران با الگو گیری از امام حسین(ع) مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت و تسلیم دشمنان نخواهند شد.

حجت الاسلام شمسی فر با تاکید بر اینکه دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود هزینه های فراوانی خواهند کرد، بیان داشت: امروز مسئولان باید بدانند که مذاکره مجدد با آمریکا به صلاح کشور نیست چرا که معلوم نیست اگر عهد و پیمان جدیدی منعقد شود آمریکا به آن متعهد باشد و رئیس جمهور بی خرد آمریکا آن را به هم نزند.

قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی برخورد قاطع کند

وی با تاکید بر اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست و مقام معظم رهبری نیز همواره این امر را فرموده اند، گفت: در این راستا مسئولان باید به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

امام جمعه موقت خرم آباد با تاکید بر ضرورت استفاده از جوانان در حوزه های مختلف مدیریتی و کنار گذاشتن نیروهای ناکارآمد در کشور، بیان داشت: مجلس شورای اسلامی نیز باید نظارت های لازم را داشته باشد و نسبت به اجرای قوانین و همچنین عملکرد مسئولان نظارت داشته باشد.

حجت الاسلام شمسی فر با تاکید بر اینکه مجلس باید نظارت های خود را دقیق تر کند و با وضع قوانین جدید نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام کنند، تصریح کرد: مجلس نباید از منافع ملت کوتاه بیاید.

وی در ادامه همچنین با تاکید بر اینکه قوه قضائیه نیز با مفسدان اقتصادی و کسانی که امنیت اقتصادی کشور را به خطر می اندازند برخورد قاطع داشته باشد، گفت: مردم انتظار دارند که مسئولان مطالبات به حق آنها را پیگیری کنند و با بصیرت، آگاهی و هوشیاری نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات