در ادامه سلسله جلسات انتقادی با محوریت مشکلات معیشتی و نابسامانی های اقتصادی؛

در ادامه سلسله جلسات انتقادی با مسئولان استانی با محوریت مشکلات معیشتی و نابسامانی های اقتصادی، جلسه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان لرستان با محمدرضا ملکشاهی راد برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، چندی است بسیج دانشجویی استان لرستان سلسله جلسات چالشی و انتقادی با مسئولان استانی با محوریت مشکلات معیشتی و نابسامانی های اقتصادی و عملکرد مسئولین را برگزار می کند.

در این گام از سلسله جلسات بسیج دانشجویی جلسه انتقاد و مطالبه گری از محمدرضا ملکشاهی راد نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی برگزار شد.

در جلسه مطالبی همچون انتقاد از وضع معیشتی مردم، نابسامانی های اقتصادی، پیگیری طرح CGT توسط نمایندگان در مجلس، انتقاد از عملکرد ناکارآمد مسئولان بیان شد.

دانشجویان حاضر در جلسه مشکلات اقتصادی را حاصل ناکارآمدی مسئولین و بی ارادگی آنان در حل مشکلات دانستند، و بیان کردند که نمایندگان به عنوان وکلای مردم موظف به نظارت بر مسئولین و شرایط اقتصادی هستند و به عنوان قانون گذار باید برحسب شرایط، قوانینی متناسب با شرایط مردم و در جهت حل مشکلات آنها در دستور کار قرار دهند.

در این جلسه چالشی که با سوالات صریح و شفاف دانشجویان بسیجی همراه بود، یکی از سوالاتی که پرسیده شد این بود که چرا بر خلاف مطالبه مقام معظم رهبری حتی تلاش نمایندگان برای مردم نمایان نیست؟

در فضای عملکرد نمایندگان بعد نظارتی نمایندگان در فضای مدیریتی سطح استان نیز مورد سوال جدی قرار گرفت.

به عنوان الگوی نمایندگان توسط دانشجویان بسیجی در بحث تاثیر گذاری از شهید دیالمه یاد شد که در سن ۲۵ سالگی مجلس اوایل انقلاب را به خط می کرد.

دانشجویان بسیجی در راستای شفافیت خواستار پاسخ روشن ملکشاهی راد پیرامون اموال، عملکرد فرزندان، اطرافیان وتیم انتخاباتی او شدند.

دانشجویان بسیجی از وی خواستند به صورت روشن و شفاف به افکار عمومی پیرامون جزئیات مسائل مطرح شده پاسخ دهد.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات