فراخوان ششمین کنگره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی (انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و مقاومت) منتشر شد.

به گزارش لرستان خبر، بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش با مشارکت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر و موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی فراخوان ششمین کنگره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی را منتشر کردند.

بر اساس این فراخوان توصیف حماسه آفرینی حضرت زینب(سلام ا...)و بانوان عاشورایی: حضرت ام البنین(س)، حضرت سکینه(س)، ام وهب، رباب، حضرت رقیه(س) و...، زنان معاصر؛ همسران شهدا و فرهنگ عاشورا، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و مقاومت، شهدای مدافع حرم حسینی و زینبی، استکبارستیزی و تقویت روحیه انقلابی بر ضد جنایتکاران جهانی بویژه صهیونیسم، جریان‌سازی در خصوص ارزش هایی چون عدالت، مقاومت و ترویج فضائل اخلاقی، توجه به حکمت و اخلاق، تولید و تعمیق اندیشه، امیدآفرینی، جدیت و تلاش و انضباط در عمل و استحکام هویت و مجاهدت در مقابل دشمن از محورهای این کنگره اعلام شده است.

شاعران می توانند آثار خود را با موضوعات فوق حداکثر در قالب سه شعر  و تا تاریه ۲۷ شهریور ماه به  آدرس ایمیل:Ayehaye_ isar۱@yahoo.com ارسال کنند.

همچنیندبیرخانه کنگره بین المللی شعر بانوان عاشورایی، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و مقاومت در تهران، خیابان انقلاب، چهارراه کالج، خیابان حافظ جنوبی، خیابان غزالی، بعد از کوچه کندوان، مرکز تشکل های شاهد و ایثارگر واقع شده است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات