در گفتگو با لرستان خبر مطرح شد:

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: افرادی که دم از مذاکره با آمریکا می زنند، نوعا افرادی خودفروخته هستند که نه به هویت ملی پایبندند و نه خیلی دین درستی دارند.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر در رابطه با ادعای برخی مبنی بر اینکه دوباره با آمریکا پای میز مذاکره بنشینیم، اظهار داشت: برخی نه دین دارند و نه آزاده اند چرا که آمریکا دین وهویت ملی ما را به سخره گرفته و دنیا را علیه ملت ایران بسیج کرده آن وقت این عده هنوز جوهر مذاکره غلط برجام خشک نشده، دم از مذاکره مجدد با آمریکا می زنند.

وی با اشاره به اینکه باید بگردیم ببینیم فرزندان این افراد که دم از مذاکره می زنند کجا هستند و منفعت شان چیست، عنوان کرد: اگر دقت کنید این افراد نوعا افرادی خودفروخته هستند که نه به هویت ملی پایبندند و نه خیلی دین درستی دارند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه حرف زدن با آمریکا در این شرایط یک نوع پذیرش ذلت است، ادامه داد: دم از مذاکره زدن در این شرایط در حالت خوشبینانه نشانه کم آوردن و سست عنصری و در حالت بدبینانه نشانه نفاق و خودباختگی در مقابل دشمن است.

ویسکرمی با بیان اینکه ما در طول انقلاب در شرایط بدتر و ضعیف تر از شرایط کنونی هم قرار داشته ایم، تصریح کرد: در جنگ تحمیلی به صورت مستقیم با 30 کشور با سایر کشورها به صورت غیرمستقیم جنگیدیم و با عزت آن شرایط را پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: این وعده الهی است کهدحتی اگر اقلیت موثری پای حق بایستند، خداوند جبهه حق را یاری خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات