بازخورد پیشنهاد سردار غیب پرور برای کمک به دولت در فضای مجازی؛

بعد از پاسخ سردار غیب پرور به روحانی درباره ظرفیت های بسیج امکان استفاده دولت از آنها، دو هشتگ #ظرفیت_بسیج و #اگر_بخواهید به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد.

به گزارش لرستان خبر، طی روزهای گذشته روحانی در مراسم تجدید میثاق دولت دوازدهم با آرمان‌های امام راحل سخن از یاری گرفتن از همه ارکان نظام گفت و اظهار داشته بود: امروز روزی نیست که بخواهیم باری که بر دوش داریم را بر دوش دیگری بیافکنیم و این فکر که کسی می‌تواند حساب خود را از دیگری جدا کند، اشتباهی محض و بزرگ است.

روحانی ضمن درخواست کمک از سایر نهاد ها نیز گفته بود: دولت را تنها نگذارید. ما همه با هم هستیم؛ بدون تردید با وحدت، اتحاد و یگانگی به خوبی می‌توانیم از همه مشکلات عبور کنیم.

اما سردار غیب پرور، فرمانده بسیج مستضعفین که طی چند سال گذشته بارها و بارها به دولت پیشنهاد کمک در امورات مختلف داده است در واکنش به این اظهارات با اعلام آمادگی برای کمک به دولت در جهت رفع نیازمندی ها و مشکلات کشور در حوزه های مختلف گفت: اگر بخواهید تنها نیستید، ظرفیت های بسیج هست.

وی همچنین خطاب به دولت گفته بود: بیش از یک سال است که به شما اعلام آمادگی و همکاری کرده، نامه زده و در تربیون‌های مختلف اعلام کرده‌ایم ولی پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

متاسفانه در سال های اخیر رسانه های ضد انقلاب و هم صدایان آنها در داخل بارها سعی کردند بر تبل جدایی دولت از نهاد های انقلابی مانند سپاه و بسیج بکوبند و حتی در جایی با انتشار شایعه ها سعی در اختلاف افکنی میان دولت و سپاه و بسیج داشتند.

این اظهارات روحانی و پاسخ سردار غیب پرور آن از دید فعالان فضای مجازی پنهان نماند و ظرف کمتر از 24 ساعت دو دو هشتگ #ظرفیت_بسیج و #اگر_بخواهید به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات