رئیس جمعیت هلال احمر پل‌دختر خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر پل‌دختر گفت: سانحه سقوط خودرو همراه کاروان عروسی به دره در محور آزادراه خرم آباد- پل زال ۲ کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت.

به گزارش لرستان خبر، علی کیانی از واژگونی خودرو سواری پژو پارس در محور آزاد راه خرم آباد- پل زال خبر داد و اظهار داشت: در این حادثه یک‌دستگاه سواری پژو پارس که همراه کاروان عروسی از خرم آباد به سمت اندیمشک در حرکت بود در ۳۵ کیلومتری پل زال در پل «طالب علی» به دره سقوط و عروسی را به عزا تبدیل کرد.

وی افزود: در این حادثه مهرداد و مصطفی پیشداد از سرنشینان سواری پژو پارس به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و مجتبی پیشداد راننده و سه نفر از سرنشینان این خودرو به نام‌های فریبا، امیررضا و حمید شهرت همگی پیشداد مجروح شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر پل‌دختر گفت: کشته شده ها و مجروحان این حادثه توسط نیروهای هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ رها سازی و از ته دره به بالا کشیده شدند.

کیانی افزود: پس از اقدامات درمانی اولیه مجروحان به وسیله هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ پل‌دختر به بیمارستان امام علی (ع) شهرستان اندیمشک منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: علت حادثه از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه در حال بررسی است.

رئیس جمعیت هلال احمر پل‌دختر به رانندگان توصیه کرد که برای جلوگیری از حوادث ناگوار و دلخراش با آرامش در جاده ها رانندگی کنند و از عجله و شتاب بپرهیزند و توجه کافی به جلو داشته باشند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات