در گفتگو با لرستان خبر مطرح شد:

دبیر ستاد برگزاری همایش میثم تمار گفت: در آستانه فرا رسیدن ایام عزاداری ماه محرم همایش تبلیغی «میثم تمار» با محوریت خطابه و منبر برگزار می شود.

حجت الاسلام علی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن ایام عزاداری ماه محرم همایش تبلیغی «میثم تمار» با محوریت خطابه و منبر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این همایش سراسری بوده و تاکنون در استان های قم، تهران، یزد، اصفهان و فارس برگزار شده است، عنوان کرد: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند وزارت خزانه داری آمریکا اتاق جنگ علیه ماست، در این همایش جنگ اقتصادی کنونی علیه ملت ایران برای شرکت کنندگان تبیین می شود تا هم خود از این شرایط آگاه باشند و هم در منبرهای محرم این مسئله را برای مردم تبیین کنند.

دبیر ستاد برگزاری همایش میثم تمار با اشاره به اینکه مبلغین، اساتید و طلاب خواهر و برادر جامعه هدف و مخاطب این همایش هستند، ادامه داد: همچنین در این همایش از محصولات تبلیغی تهیه شده توسط موسسه امیر بیان رونمایی شده و در اختیار مبلغان قرار می گیرند.

حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه آموزش در فضای رسانه نیز در این دوره در دستور کار قرار می گیرد، تصریح کرد: شرکت در این همایش برای عموم طلاب هم استانی آزاد است.

وی افزود: این همایش روز شنبه 17 شهریور ماه ساعت 14:30 در سالن همایش حوزه هنری استان لرستان واقع در روبروی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان آغاز می شود.

photo_2018-09-06_20-28-24

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید