نماینده جوانان مطالبه‌گر دلفان در نامه سرگشاده به فرماندار این شهرستان:

نماینده جوانان مطالبه‌گر شهرستان دلفان نامه ای سرگشاده خطاب به فرماندار این شهرستان نوشته است.

به گزارش لرستان خبر، نماینده جوانان مطالبه‌گر شهرستان دلفان نامه ای سرگشاده خطاب به فرماندار این شهرستان نوشته است که به شرح زیر است:

بسمه تعالی

فرماندار محترم شهرستان دلفان

ضمن عرض سلام و خسته نباشید. با توجه به گذشت 5 ماه از دعوت رسمی جوانان مسجد امام حسین علیه السلام مبنی بر حضور در جلسه پرسش و پاسخ و عدم حضور شما برای پاسخگویی به سوالات لذا ما برخی از سوالات مورد نظرمان را در معرض قضاوت عموم قرار می دهیم.

1. جناب آقای طولابی در هفته دولت سال 96 اعلام کردید که ما در چهار سال گذشته 5000 شغل ایجاد کرده ایم این در حالی است که طی چهار سال گذشته شاهد افتتاح حتی یک کارخانه یا کارگاه با ظرفیت ایجاد 50 شغل هم نبوده ایم و از طرفی استاندار سابق اعلام کردند که ما برای ایجاد هر شغل 200 میلیون تومان پول لازم داریم که با یک حساب سر انگشتی 1000 میلیارد برای اشتغال دلفان طبق آمار شما هزینه شده است آیا این منطقی به نظر می رسد؟

2. آقای فرماندار در آخرین جلسه شورای اداری سال 96 اعلام کردید چهار خطه نورآباد به خرم آباد در نیمه اول سال97 به بهره برداری کامل می رسد اما این وعده هم نه تنها عملی نشد بلکه طی شش ماه گذشته پیشرفت این پروژه صفر درصد بوده است و جالب‌تر اینکه همین قول را برای پایان سال جاری به مردم دادید. سوال ما این است که آیا پروژه ای که طی 6 ماه گذشته هیچ پیشرفتی نداشته واقعأ ظرف 6 ماه آینده 20 درصد مابقی آن تکمیل می شود؟

3. آقای طولابی بارها اعلام کردید سد تاج امیر هدیه دولت تدبیر و امید است به مردم دلفان؛ این چه هدیه‌ای است که دولت حاضر نیست به آن بودجه تخصیص دهد و ما شاهد تعطیلی این پروژه مهم و حیاتی نباشیم.

4. آقای فرماندار شما اعلام کردید گاوداری 6000 راسی در نیمه اول سال 96 یک فاز آن به بهره برداری می رسد. اما با کمال تاسف نه تنها این وعده نیز عملی نشد بلکه با گذشت تقریبا 2 سال از کلنگ زنی این پروژه حتی به اندازه 10درصد هم پیشرفت ندارد.

5.آقای طولابی در تاریخ 24/4/95 در جلسه شورای ترافیک مسئولان ذیربط به شما قول دادند که سه راهی کاظم آباد را که به سه راهی مرگ معروف است را درست کنند که ما شاهد این همه تلفات جانی و مالی به مردم نباشیم اما کوچکترین اقدامی روی آن انجام نگرفت!!!

6.آقای فرماندار ؛ شهرستان دلفان سالانه 40 هزار تن نخود درجه یک تولید می کند اما هرسال فصل برداشت این محصول شما به این جمله اکتفا می کنید که نخود دلفان با برند استان های دیگر به سراسر کشور و خارج صادر می شود. اما اقدامی برای ایجاد صنایع تبدیلی و بسته بندی از سوی شما صورت نگرفت هر چند چند بار هم وعده اش را دادید!

در پایان؛ آقای طولابی ایجاد اشتغال با به بهره برداری رساندن پروژهای نظیر 1.سد تاج امیر 2.گاوداری 6000 راسی 3.تصفیه خانه فاضلاب 4.ایستگاه پمپاژ اسماعیل آباد و 5.احیای واحدهای راکد شهرک صنعتی امکان پذیر است نه با آمار وارقام.

با تشکر نعمت محمدی

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات