معاون فرهنگی سپاه لرستان:

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با وحدت حفظ و تثبیت می‌شود، گفت: دفاع مقدس معلم نسل‌های آینده است.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ ناصر فرید با اشاره به هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: امروز در ادامه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هنوز از دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس بهره می بریم.

تثبیت انقلاب در دوران دفاع مقدس

وی با اشاره به دستاوردهای کسب شده در حوزه سیاسی به برکت دفاع مقدس، عنوان کرد: همچنین در حوزه هنر، ادبیات، پزشکی، مهندسی، علمی، نظامی و ... به برکت دفاع مقدس دستاوردهای فراوانی را کسب کرده ایم.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تثبیت انقلاب اسلامی را یکی دیگر از دستاوردهای دفاع مقدس برشمرد و افزود: دفاع مقدس موجب شد که مردم با هم بودن، در کنار هم بودن و وحدت را داشته باشند و باعث شد که بتوانیم انقلاب را تثبیت کنیم.

سرهنگ فرید با تاکید بر اینکه زمینه رشد صنایع دفاعی و تجهیزات امروز مربوط به زمان دفاع مقدس است و این امر نیز دستاورد دفاع مقدس برای امروز ایران اسلامی است، گفت: همچنین در حوزه هنر، سینما، موسیقی، ادبیات و ... دستاوردهای خوبی را به برکت دفاع مقدس کسب کرده ایم.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس دید و نگرش جدیدی در راستای رشد و ترقی ایران اسلامی ایجاد کرد، گفت: دفاع مقدس موجب تحقق دستاوردهای فراوان در فضای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شد.

دفاع مقدس موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی شد

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش وحدت در دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: زمانی یک جامعه هدف مشترک داشته باشند در پیشبرد کارهای خود موفق خواهند شد.

سرهنگ فرید با تاکید بر اینکه وحدت در دوران دفاع مقدس به عینه مشخص و عیان بود، گفت: به دلیل وحدت کلمه، فکر و دغدغه مردمی بود که در دفاع مقدس به پیروزی رسیدیم.

وی با اشاره به پشتیبانی مردم در همه حوزه ها از رزمندگان، افزود: این امر موجب تقویت جبهه و پیروزی در عملیات های مختلف در دفاع مقدس شد.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های آینده، تصریح کرد: نسل آینده می توانند از این فرهنگ درس بگیرند و از آن در زندگی خود الگو بگیرند.

سرهنگ فرید با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس ایثار و از خود گذشتگی به اوج خود می رسید، گفت: این امر می تواند برای نسل جوان و آینده الگو باشد.

وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی شد، ادامه داد: پیشرفت و امنیت امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدای دفاع مقدس است.

دفاع مقدس معلم نسل های آینده است

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اثر گذاری فرهنگ دفاع مقدس، تصریح کرد: این فرهنگ باید ماندگار باشد و برای ماندگاری آن نباید تنها به هفته دفاع مقدس بسنده کرد.

سرهنگ فرید با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مختلف مانند سینما، ادبیات، هنر و ... برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس، افزود: در این راستا اقداماتی که صورت گرفته کم است چرا که ما به تعداد ثانیه ها و نفرات دفاع مقدس می توانیم خاطره داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه امام علی(ع) می فرماید که تاریخ معلم انسان ها است، تصریح کرد: تاریخ دفاع مقدس می تواند معلم خوبی برای نسل های آینده باشد.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه پیام دفاع مقدس، پیام دین است، گفت: وحدت ما موجب تداوم عزت و سربلندی ایران اسلامی می شود و برای حفظ انقلاب اسلامی امروز نیاز به وحدت داریم.

سرهنگ فرید، تاکید کرد: با وجود وحدت عزت ایران اسلامی روز به روز فراگیر تر می شود چرا که ما توانسته ایم «ما می توانیم» را محقق کنیم و این توانستن مشروط به وحدت و با هم بودن ما است.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات