امام‌جمعه موقت خرم‌آباد مطرح کرد:

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد با انتقاد از گران‌فروشی در بازار لرستان، گفت: برخی مسئولان در حال «چرت زدن» هستند.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام قاسم متقی نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهر با سفارش همگان به تقوای الهی، اظهار داشت: در ایام ماه محرم قرار داریم، حقیقتا حضور همراه با شور و شعور مردم مسلمان در جلسات و مراسم عزاداری امام حسین(ع) دارای شکوه و عظمت بوده و هر سال نسبت به سال های گذشته دارای رشد، تعالی، توسعه و فراگیری همراه با عمق در محتوا است.

فرماندهی حادثه تروریستی اهواز از کاخ سفید

وی با اشاره به سالروز حمله به حرمین عسگرین و حرکت کاروان اسیران کربلا از کوفه به طرف شام و سالروز شهادت فرماندهان شهید دفاع مقدس، عنوان کرد: یاد و خاطره همه شهدا را گرامی می داریم.

امام جمعه موقت خرم آباد با بیان اینکه ارتشیان، سپاه، نیروی انتظامی، نیروهای امنیتی و بسیجیان دارای عزت و شرف بوده و برای ما اسطوره هایی هستند و از آنها با افتخار یاد کنیم، عنوان کرد: یاد و خاطره شهدای اخیر حادثه تروریستی اهواز به خصوص شهید «هادی الماسیان» را گرامی می داریم.

حجت الاسلام متقی نیا با اشاره به حادثه تروریستی اهواز، بیان داشت: در این حادثه چند عنصر مفلوک و خود فروخته اقدام به ترور مردم کردند و این به امر به فرماندهی کاخ سفید رخ داد.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا می خواهد که انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرد، گفت: آنها شکست روح مقاومت ملت ایران را به هر قیمتی هدف گذاری کردند.

خوزستان با خون شهدا عجین شده است

امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به توطئه های دشمن و استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران از جمله ایجاد تفرقه در بین اقوام مختلف، مسائل اقتصادی و ... بیان داشت: در این راستا خوزستان که کانون مقاومت و پایتخت دفاع مقدس بوده را هدف قرار دادند.

حجت الاسلام متقی نیا با تاکید بر اینکه خوزستان با خون شهدا عجین شده است، افزود: خوزستان قلب تپنده عزت و شرف، دفاع مقدس و مقاومت ملت ایران است.

وی با بیان اینکه حادثه تروریستی اهواز نشان داد که دشمنان ما هنوز فعال هستند و به دنبال کارهای بزدلانه و ناجوانمردانه هستند، گفت: دشمنان برای رسیدن به هدف خود هر گونه پستی و رذالت را انجام می دهند.

امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به اینکه نیروهای مسلح ما که در اوج خطر جان خود را فدا می کنند گفت: نیروهای مسلح با رشادت و ایثارگری جان پناه مردم شده اند و این امر افتخاری برای ملت ایران است.

برخی مسئولان در حال «چرت زدن» هستند

حجت الاسلام متقی نیا در ادامه سخنان خود با انتقاد از عدم حضور برخی از دستگاههای اجرایی در مراسم تشییع پیکر شهید «هادی الماسیان» که در حادثه تروریستی اهواز به شهادت رسید، گفت: سازمان هایی که وظیفه آنها بزرگداشت شهدا است حتی جایگاهی برای مراسم این شهید برپا نکرده بودند.

وی با تاکید بر اینکه این مراسم در شان شهید «الماسیان» نبود، گفت: مسئولان سازمان هایی که نام ایثارگری را داشتند و یدک می کشند در این مراسم حضور نداشتند.

امام جمعه موقت خرم آباد با تاکید بر اینکه شهید مقام خود را دارد اما روسیاهی می ماند، گفت: مسئولان مدیون شهدا هستند، ما در جنگ اقتصادی قرار داریم و برخی از مسئولان در حال «چرت زدن» هستند.

حجت الاسلام متقی نیا با تاکید بر اینکه مسئولان در جنگ اقتصادی و برای مقابله با این جنگ نباید شب و روز داشته باشند، گفت: دریافتی مسئول هماهنگ کننده بازار و ... باید در کمترین حد خود باشد.

انتقاد از گرانفروشی و عدم نظارت مسئولان

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید کارگر بیچاره را که توان خرید ندارد را درک کنند، گفت: بارها بوده که ما این امر را اعلام می کنیم مسئولانی که به فکر اضافه کار و ساعت اداری هستند لایق نظام جمهوری اسلامی نیستند.

امام جمعه موقت خرم آباد، بیان داشت: در بین ۳۱ استان اعلام می کنند لرستان در نرخ گران فروشی رتبه دوم کشور است، مسئولان چرا نظارت نمی کنند؟

حجت الاسلام متقی نیا همچنین از مدیران جهادی که در راستای رفع مشکلات مردم استان اقدام می کنند تقدیر کرد.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات