رئیس پلیس فتا لرستان مطرح کرد:

رئیس پلیس فتا لرستان با اشاره به اشراف اطلاعاتی پلیس فتا این استان بر فضای مجازی گفت: روزانه پرونده‌های بسیاری در حوزه تخلفات صورت گرفته در «تلگرام» رسیدگی می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ فرهاد ابدال چگنی صبح یکشنبه در ستاد ساماندهی جوانان لرستان با اشاره به آسیب ها و تهدیدهای فضای مجازی اظهار داشت: یکی از نرم افزارهایی که دارای این آسیب ها بوده تلگرام است.
وی با بیان اینکه تلگرام از دو جنبه عمومی و خصوصی مورد بررسی قرار گرفته است، گفت: سرور تلگرام در کشور اسرائیل بوده و کل کشورها از طریق تلگرام رصد می کند.

رئیس پلیس فتا لرستان با تاکید بر اینکه دشمنان از این فضا برای ایجاد چالش و مشکل استفاده می کنند، گفت: روزانه پرونده های زیادی در خصوص تلگرام در پلیس فتا استان تشکیل می شود.

سرهنگ ابدال چگنی با اشاره فعالیت هکرها در این فضا در استان بیان داشت: اگر تلگرام هک شود نفر سومی به تلفن همراه فرد دست پیدا می کند و از طریق تلفن همراه می تواند کارهای زیادی انجام دهد.

وی از تسلط و اشراف اطلاعاتی پلیس فتا در استان خبر داد و با اشاره به فعالیت ها و ارائه آموزش های مختلف از سوی پلیس فتا در مدارس لرستان گفت: همچنین دستگاه های استان نباید از نرم افزار تلگرام استفاده کنند.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات