نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به گوشمالی سپاه به تروریست‌ها و حامیان آن‌ها گفت: حوادث و تندبادهای بیگانگان نمی‌تواند شجره طیبه نظام اسلامی را بلرزاند.

به گزارش لرستان خبر، آیت الله سید احمد میرعمادی صبح سه شنبه در کنگره ۴۵۶ شهید نیروی انتظامی لرستان گفت: جلسه باشکوه و معنویت به عنوان یادواره ۴۵۶ شهید گلگون کفن نیروی انتظامی استان لرستان برگزار شده است، از برگزار کنندگان این یادواره بامعنویت مخصوصا از فرماندهی انتظامی استان لرستان تقدیر می کنم.

نیروی انتظامی پناهگاه مردم است

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی پناهگاه مردم در همه حوادث و جریانات بوده است، تصریح کرد: مردم نیروی انتظامی را پناهگاه خود می دانند.  در حوادث، مشکلات، مسائلی که در جامعه اتفاق می افتد و ... اول جایی که مراجعه می کنند یا ارتباط برقرار می کنند نیروی انتظامی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی ملجاء مردم است، نیروی انتظامی یک نیروی مردمی و در خدمت مردم است، افزود: کارکنان نیروی انتظامی حافظان امنیت و نظم در جامعه هستند، از این رو در تمام حوادث و شیطنت ها و توطئه های دشمن نیروی انتظامی شهید تقدیم کرده است.

آیت الله میرعمادی خاطرنشان کرد: در ترور نیروی انتظامی شهید داده است، در کودتا نیروی انتظامی شهید داده است، در دوران دفاع مقدس نیروی انتظامی شهید داده است، در مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی شهید داده است؛ در ماجرای فتنه نیروی انتظامی شهید تقدیم کرده است. در مرز و نگهبانی در مرز نیروی انتظامی شهید تقدیم کرده است، در جاده برای حفظ امنیت نیروی انتظامی شهید تقدیم کرده است و این افتخار است برای یک نیرویی که از جنس مردم و در خدمت مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه در همین ماجرای کور و بزدلانه حمله تروریستی اهواز مشاهده کردید که نیروی انتظامی جان پناه زنان و کودکانی قرار گرفت که مورد هجمه تروریست ها قرار گرفتند، اظهار داشت: این نشان داد که نیروی انتظامی پناهگاه امن در مقابل مزدوران و بیگانگان برای حفظ امنیت است. این مایه افتخار است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه نیروی انتظامی داریم که با صلابت و استقامت در راه حفظ امنیت و نظم عمومی تلاش می کند و ما صمیمانه از زحمات، تلاش و کوشش عزیزان تقدیر و تشکر می کنیم، تصریح کرد: امروز آنچه باعث سربلندی ایران اسلامی و باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است برخورداری از قدرت دفاعی قوی است که نیروهای مسلح ما از آن برخوردار هستند.

ایمان و اخلاص نیروهای مسلح ما الگو است

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه ایستادگی، آمادگی و استقامت نیروهای مسلح در برابر توطئه های دشمنان و هجمه بیگانگان برای همه عیان است، افزود: امروز نیروهای مسلح ما از جمله نیروی انتظامی از قدرت ایمان و قدرت ولایت و رهبری برخوردار است، قدرتی که ریشه در جان نیروها دارد.

وی با اشاره به اینکه ایمان و اخلاص نیروهای مسلح ما الگو است، عبودیت و بندگی، راز و نیاز با خدا، توسل و تعبد در نیروی انتظامی و نیروهای مسلح برای همه آشکار است، گفت: امروز از قدرتی برخورداریم که حوادث و تندبادهای بیگانگان نمی تواند شجره طیبه نظام اسلامی را بلرزاند؛  نه تنها قدرت مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارند بلکه اگر بخواهند هرگونه تحرکی علیه نیروی مردمی ما و عناصر مردمی ما به وجود آورند فورا جواب محکم دریافت می کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه تروریست های بد ذات با حمایت آمریکا و کشورهای حوزه خلیج فارس وابسته و مرتجع در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز یک قدام تروریستی انجام دادند، در حالی که در تمام دنیا مرسوم است در مراسم رژه نیروهای مسلح سلاح دارند اما سلاحی که بتوانند با آن تیراندازی کنند وجود ندارد، تفنگ بی خشاب است و این یک مرسوم در دنیا است، تصریح کرد: دشمنان خواستند عرض اندام کنند اما دیدید که در ظرف کمتر از ۱۰ روز اقدام موشکی عزیزان ما در سپاه انتقام خون شهدای اهواز را گرفت.

سپاه نه تنها انتقام گرفت بلکه یک گوشمالی به تروریست ها و حامیان آن ها داد

آیت الله میرعمادی افزود: نه تنها انتقام گرفت بلکه یک گوشمالی به تروریست ها و حامیان آن ها داد، ضرب شستی بود که اگر بخواهند هرگونه اقدام علیه نظام انجام دهند فورا پاسخ دندان شکن و محکمی دریافت می کنند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام یک پیام بسیار بلندی برای همه داشت، پیامی به رژیم صهیونیستی داشت و ثابت کرد که موشک های ایران می تواند تمام نقاط نظامی و تسلیحاتی و هسته ای رژیم صهیونستی را مورد هدف قرار دهد، اظهار داشت: به آمریکا پیام داده شد که اگر بخواهید با این اقدامات موذیانه علیه ایران فعالیت کنید بدانید با پاسخ قاطع ایران روبه رو می شوید.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه این اقدام پیامی برای مردم داشت که مردم ایران بدانید که امنیت برای شما سرلوحه کار نیروهای مسلح است، تصریح کرد: امنیت محصول خون شهدای ماست، امنیت خط قرمز ماست و اگر کسی بخواهد امنیت ما را مورد هدف قرار دهد بی پاسخ نمی ماند.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه مردم انتظار این اقدام را از سپاه و نیروی مسلح داشتند و به حمدلله به موقع و سریع اقدام شد و جای تقدیر و تشکر دارد، افزود: امنیت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است. به هیچ وجه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای برقراری امنیت با کسی مذاکره و مسامحه نمی کند.

شهدا معلم جاودانه بشریت هستند

وی با اشاره به اینکه امنیت اولین نیاز هر جامعه است، امنیت بر بسیاری از مسائل ترجیح دارد؛ گفت: اگر عبادت می خواهد صورت بگیرد در سایه امنیت است، اگر اقتصاد بخواهد رونق یابد پیش نیاز آن امنیت است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه برای امنیت شهدایی را تقدیم کرده ایم، ما شهید نورخدا موسوی را به عنوان اسوه و الگو برای امنیت داریم، تصریح کرد: اگر جوان رشیدی همچون شهید موسوی الان روی تخت قرار دارد یعنی اینکه من هستی ام و جانم را برای برقراری امنیت تقدیم کردم. این ها حجت را بر ما تمام می کنند.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه شهدا معلم جاودانه بشریت هستند، اسوه هایی هستند که خون آن ها اثر بخش است، افزود: برگزار این کنگره ها و یادواره های شهدا، پاسداشت ایثارگری کسانی است که برای همیشه زنده هستند، یادآوری نعمت هایی است که خدا بر ما ارزانی داشته است. امیدواریم بتوانیم راه شهیدان را با قدرت و صلابت ادامه دهیم.

انتهای پیام/

 

منبع:مهر

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات