فرمانده سپاه لرستان در نجف اشرف:

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: قضیه اربعین حسینی باید به ظهور امام زمان(عج) منتهی شود و شک نداریم این همگرایی و این اتحاد و این جمعیت متحیر العقول منتج به ظهور خواهد شد.

به گزارش لرستان خبر، سردار مرتضی کشکولی در بازدید از مواکب لرستان در نجف اشرف اظهار داشت: در بحث اربعین ما هنوز مانده ایم که این راه چطور باز شد، به نظر من این اراده خداست که محقق شده تا جهان به سمت حاکمیت مستضعفین و ظهور امام زمان(عج) پیش می رود.

وی عنوان کرد: امروز بنده جمعیت زائرین بغداد به کربلا، حله به کربلا و نجف به کربلا را دیدم؛ من سال های قبل که این جمعیت را ندیده بودم، قبول آمار ۲۲ میلیون نفر برایم خیلی سخت بود. اما امروز وقتی استقبال بی نظیر شیعیان را دیدم، با قاطعیت می گویم که بیش از ۲۲ میلیون جمعیت در پیاده روی اربعین امسال شرکت کرده است. 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان ادامه داد: امروز به یاد فرمایش حضرت امام خمینی(ره) افتادم که فرمودند: "ان شاالله در قرن ۱۴ سرنوشت جهان به دست اسلام می افتد و امام زمان(عج) ظهور خواهد کرد."

سردار کشکولی با بیان اینکه فتوحات اسلام در یمن، سوریه، عراق و بحرین عرض قضیه ظهور را به نمایش می گذارد، تصریح کرد: و راهپیمایی ۲۲ میلیونی اربعین متشکل از کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی عمق قضیه ظهور را نشان می دهد.

وی افزود: قضیه اربعین حسینی باید به ظهور امام زمان(عج) منتهی شود و شک نداریم این همگرایی و این اتحاد و این جمعیت متحیر العقول منتج به ظهور خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان خاطرنشان کرد: مردمی شدن موکب ها را به فال نیک می گیریم، اتفاق بهتری که توسط قرارگاه خاتم الاوصیا رخ داده است اعزام رایگان ۹ کاروان از مناطق محروم هومیان، کشکان شمالی، میربگ، کشور، زلقی، تخت چال و ۳ کاروان هیئت رزمندگان اسلام است.

سردار کشکولی در پایان گفت: از پذیرایی مردم عراق به خصوص حشد الشعبی و حاج شیخ قیس خزعل تشکر می کنم و امیدوارم که خدا طول عمر عنایت کند تا ظهور امام زمان(عج) را ببینیم.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات