مسئول هماهنگی مواکب لرستان در نجف خبر داد:

مسئول هماهنگی مواکب استان لرستان در شهر نجف گفت: در مجموعه مواکب لرستان در شهر نجف شبی حدود 550 تا 600 خانم و حدود هزار و 500 و در مجموع شبی بالغ بر دو هزار زائر اسکان داده شد.

به گزارش لرستان خبر، مهرداد لک اظهار داشت: امسال برای سال چهارم توانستیم با جمعی از هیئات استان به زائران حضرت اباعبدلله الحسین(ع) خدمت رسانی کنیم.

وی عنوان کرد: در مجموعه مواکب لرستان در شهر نجف شبی حدود 550 تا 600 خانم و حدود هزار و 500 و در مجموع شبی بالغ بر دو هزار زائر اسکان داده شد.

مسئول هماهنگی مواکب استان لرستان در شهر نجف با بیان اینکه در نجف اشرف علاوه بر اسکان چند محور دیگر نیز در دستور کار ما بود، ادامه داد: تیم پزشکی متشکل از 13 پزشک متخصص در مواکب لرستان در نجف مشغول خدمت بودند که حدود هفت هزار ویزیت داشتند.

لک تصریح کرد: همچنین هیات شباب الخمینی لرستان برای چهارمین سال پیاپی مراسم افتتاحیه پیاده روی اربعین را با حضور سخنرانان و مداحان مطرح کشور در پل ثوره العشرین نجف را برگزار کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال در آشپزخانه در هر وعده حدود دو هزار غذا طبخ می شد، افزود: تیم رسانه و فضای مجازی نیز علاوه بر تهیه کلیپ و خبر، زیارت مجازی امام رضا(ع)، بازخوانی واقعه کربلا و اینترنت رایگان و خدمات دیگر ارائه می دادند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات