در جمع خبرنگاران مطرح شد:

مسئول موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف گفت: در این موکب روزانه روزانه حدود 550 تا 600 خانم اسکان داده و صبحانه، ناهار و شام زائران توزیع می شد.

به گزارش لرستان خبر، کاکاوند مسئول موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف اظهار داشت: 12 خادم خواهر از مجموعه های مختلف مردمی و شهرهای مختلف استان لرستان در موکب خواهران لرستان در شهر نجف به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی کردند.

photo_2018-10-29_10-26-15

وی برگزاری مستمر و منظم نماز جماعت، برگزاری هیئت خواهران(سخنرانی، مداحی و دعاخوانی)، ارائه بازی های متنوع کودکان(نقاشی، قرآن، اریگامی و ...) را از برنامه های فرهنگی این موکب دانست و افزود: اهداء هدیه به زائران ایرانی، اهداء هدیه برای کودکان عراقی توسط زائران ایرانی، ارائه مشاوره خانواده و پاسخگویی به احکام و مسائل شرعی توسط طلاب خواهر و مبلغین دیگر برنامه های فرهنگی ما در موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف بودند.

photo_2018-10-29_10-26-08

مسئول موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف ادامه داد: همچنین در این موکب روزانه روزانه حدود 550 تا 600 خانم اسکان داده و صبحانه، ناهار و شام زائران توزیع می شد.

کاکاوند با بیان اینکه بیشترین زائران پذیرش شده در این موکب از استان لرستان بودند، تصریح کرد: اما از سایر استان ها مانند تهران، قم، قزوین، همدان، خراسان، خوزستان، مرکزی، فارس، ایلام، مازندران، زنجان، اصفهان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و نیز از کشورهای آلمان، فرانسه، بوسنی هرزگوین، افغانستان و ترکیه زائر داشتیم.

photo_2018-10-29_10-26-00

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات