دبیر اجرایی ستاد اربعین لرستان خبر داد:

دبیر اجرایی ستاد اربعین استان لرستان گفت: ما در تمامی مبادی ورودی استان موکب هایی داریم که پذیرای زائران ایرانی و خارجی که از استان به سمت مرزها عبور می کنند، به خوبی پذیرایی می کنند.

به گزارش لرستان خبر، سردار عباس علیشاهی اظهار اشت: اربعینی دیگر رسید و حضور میلیونی زائران اباعبدلله الحسین(ع) در این حرکت، یک اتفاق جهانی دیگر را رقم زد.

وی عنوان کرد: استان لرستان هم با توجه به موقعیتی که در نزدیکی با مرز عراق دارد، بسیاری از زائران از این استان عبور می کنند لذا باید تدابیر خاصی اندیشیده شود تا ما بتوانیم از زائران حسینی به خوبی میزبانی کنیم.

دبیر اجرایی ستاد اربعین استان لرستان ادامه داد: با توجه به وضعیت فرهنگی حاکم بر استان که مردم لرستان به مردمی ولایت مدار و دوست دار اهل بیت شناخته شده اند، توانستند در حضور چهار ساله خود در کشور عراق به خوبی در خدمت زائران حسینی باشند.

سردار علیشاهی تصریح کرد: مردم ولایت مدار لرستان سخاوتمندانه توانستند 11 موکب در کربلا و نجف برپا کنند که این برای استان ما مایه افتخار است.

وی افزود: ما در شهر مهران و نوار مرزی هم یک موکب مرکزی داریم که پذیرای زائران است.

دبیر اجرایی ستاد اربعین استان لرستان یادآور شد: ما در تمامی مبادی ورودی استان موکب هایی داریم که پذیرای زائران ایرانی و خارجی که از استان به سمت مرزها عبور می کنند، به خوبی پذیرایی می کنند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات