با صدور پیام های جداگانه؛

مسئولان کشوری و استانی شهادت «سید نور خدا موسوی» را تسلیت گفتند.

به گزارش لرستان خبر، پس از انتشار خبر شهادت شهید زنده وطن، مسئولان کشوری و استانی شهادت «سید نور خدا موسوی» را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت حجت‌الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:

1859931

خیل دلدادگان سالار شهیدان جملگی شیدای شهادت بودند. برخی با قافله شهادت راهی دیار معشوق شدند و برخی با صبر و شکیبایی در کوچه‌های پر فراز و نشیب روزگار به جانبازی در میان زمینیان رسالت ایثارگری یافتند.

اما قدم‌های ایشان هیچگاه زمین‌گیر خاک نبوده است و این اجر مجاهدتشان است که روح پر تمنایشان را به همرزمان شهیدشان واصل می‌کند.

وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سید نور خدا موسوی» مبارک باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.

روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

پیام تسلیت آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

1758535

سرانجام شهید زنده سید نور خدا موسوی پس از تحمل یک دهه درد  و رنج  و جانبازی در راه خدا به لقاء الله پیوست.

آن شهید عزیز، در دوران جانبازی، محور تجدید عهد با شهدا و تحکیم باورها و تقویت روحیه ها بود.

اینجانب شهادت این اسوه شجاعت و مقاومت را به مردم ولایت مدار لرستان، به ویژه همسر صبور و خستگی ناپذیر و فرزندان گرانقدر ایشان تبریک و تسلیت می گویم. 

سید احمد میر عمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

پیام تسلیت سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:

1647529

شهادت دوباره شهید زنده سید نورخدا موسوی و پیوستن روح بلند مرتبه ایشان به اجداد طاهرینش در سالروز رحلت جان‌گداز نبی اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) می‌تواند نشانه‌ای باشد تا از توجهات خاص باری‌تعالی به آن شهید والامقام و خانواده صبور ایشان.

شهادت سید نورخدا الگویی است فراروی جوانان مؤمن و انقلابی که با صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش‌های آن راه شهدا را ادامه داده و ضمن دفاع از این مرز و بوم در مقابل هجمه‌ها و دسیسه‌های دشمن مقاومت و ایستادگی نمایند.

روح این شهید والامقام با مولایش اباعبدالله الحسین محشور و راهش پر رهرو باد.

مرتضی کشکولی

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان

پیام تسلیت استاندار لرستان:

2949231

در شب عزای پیامبر ختمی مرتبت(ص) و سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) عطر باغ شهادت در استان لرستان پیچید و سید آسمانی شهرمان ملکوتی شد.

سید نورخدا موسوی و خانواده معزز ایشان در طی ده سال به تمامی بشریت درس رشادت و پایمردی و عشق دادند و تبلور زنده بودن جاودانه شهدا شدند.

اینجانب شهادت و عروج ملکوتی شهید گرانقدر " نورخدا موسوی" که جان گرانقدر خویش را برای امنیت و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی در طبق ایثار و اخلاص گذاشت به همه مردم شهیدپرور استان و بویژه خانواده صبور و ایثارگر ایشان تبریک و تسلیت عرض می کنم

سید موسی خادمی استاندار لرستان

پیام سردار مهدیان نسب تسلیت فرمانده انتظامی استان لرستان:

photo_2018-11-07_15-37-46

عروج ملکوتی مجاهد فی سبیل الله ف شهید زنده، سید نور خدا موسوی را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، ملت شهید پرور لرستان و خانواده معظم شهدا، تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

از عموم مردم شهید پرور برای حضوری باشکوه در این مراسم که از ساعت 9  صبح در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان آغاز خواهد شد،دعوت  بعمل می آید.

این خبر بروزرسانی می شود...

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات