حرکت دوباره در پازل آمریکایی؛

دولت دانمارک که پیش از این با طرح اتهامات واهی علیه کشورمان نشان داده بود چطور در چارچوب سیاست های واشنگتن عمل می کند، بار دیگر می خواهد میزبان یک اجلاس تروریستی شود.

به گزارش لرستان خبر، دولت دانمارک که پیش از این با طرح اتهامات واهی علیه کشورمان نشان داده بود چطور در چارچوب سیاست های واشنگتن عمل می کند، بار دیگر می خواهد میزبان یک اجلاس تروریستی شود.

این نشست تروریستی که روزهای آینده برگزار خواهد شد، به میزبانی همان جریاناتی برگزار می شود که پیش از این عملیات تروریستی 31 شهریور در اهواز را برعهده گرفته بودند.

به گزارش منابع آگاه، حرکه النضال العربی لتحریرالاحواز برگزار کننده اصلی این میتینگ تروریستی است که با حمایت دولت دانمارک برگزار می شود.

براساس گزارش های رسیده، همه گروه های تجزیه طلب مدعی حمایت از قوم عرب قرار است در این نشست حضور داشته باشند. سرمایه گذار اصلی این نشست نیز دولت سعودی است که هزینه این اجلاس که برای طرح ریزی عملیات های تروریستی در ایران برگزار می شود را برعهده خواهد داشت.

روشن است که هدایت سیاسی این نشست را واشنگتن برعهده گرفته اما سوال اینجاست که چرا دانمارک با حرکت در پازل غربی – عربی، استقلال خود در رابطه با مبارزه با تروریسم را زیرسوال برده است؟

اینکه دانمارک در عمل مبارزه با تروریسم را متوقف کرده است، برای آینده سیاسی دولت دانمارک پیامدهای ناخوشایندی خواهد داشت چراکه تجربه ثابت کرده است، تحرکات سیاسی در حمایت از تروریسم، دامن گیر دولت های حامی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

منبع:خبر فوری

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات