در گفتگو با لرستان خبر مطرح شد:

مسئول دبیرخانه دوره بینش مطهر در لرستان گفت: دوره دوم جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر(تدریس آثار شهید مطهری) در استان لرستان برگزار می شود.

حجت الاسلام محسن علمدار در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: دومین دوره جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر(تدریس آثار شهید مطهری) در استان لرستان برگزار می شود.

وی عنوان کرد: دوره اول از پنج شهرِ استان 275 نفر شرکت کردند و کلاس ها در شهرهای خرم آباد، بروجرد، الشتر، کوهدشت و رومشکان برگزار شد.

مسئول دبیرخانه دوره بینش مطهر در لرستان با بیان اینکه برای همه شرکت کنندگان گواهی پایان دوره صادر شد، ادامه داد: از برخی از همین شرکت کنندگان برای دوره های بعد به عنوان استاد استفاده خواهد شد.

علمدار تصریح کرد: از 275 نفر سطح اول حدود 170 نفر برای سطح دوم ثبت نام کرده اند که آمار بسیار خوبی است و در کشور بعد از استان تهران رتبه دوم را داریم.

وی افزود: همچنین سطح اول این دوره علاوه بر پنج شهر دور قبل، در سایر شهرهای استان نیز برگزار خواهد شد.

مسئول دبیرخانه دوره بینش مطهر در لرستان خاطرنشان کرد: افتتاحیه این کلاس ها روز 22 آذر برگزار شده و کلاس ها تا 11 هفته، هفته ای سه ساعت برگزار خواهند شد.

علمدار افزود: علاقه مندان می توانند تا 15 آذر ماه با مراجعه به سایت www.bineshemotahar.ir برای ثبت نام در این دوره اقدام کنند.

photo_2018-11-29_14-35-21

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات