مهندس سعید مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن گرامیداشت حضور مردم فهیم ایران اسلامی در انتخابات روز ۲۴ خرداد و خلق حماسه بزرگ سیاسی و دشمن شکن, انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم را تبریک گفت.

به گزارش سایپانیوز متن تبریک مهندس مدنی خطاب به منتخب مردم بدین شرح است:
حضرت حجة الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
رئیس جمهور منتخب مردم شریف ایران اسلامی
با سلام و احترام
خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر مردم فهیم و هوشیار ایران اسلامی با حضور خیره کننده و حداکثری خود در پای صندوقهای رای حماسه ای ماندگار از خود به یادگار گذاشتند و حماسه سیاسی مد نظر رهبر فرزانه انقلاب را تحقق بخشیدند.
اینجانب به نمایندگی از طرف مدیران، کارکنان و کارگران گروه خودروسازی سایپا انتخاب حضرتعالی که از چهره های شناخته شده، متخصص، مدیر و مدبر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشید را به مقام ریاست جمهوری اسلامی ایران از صمیم قلب تبریک عرض مینمایم.
جا دارد اعلام نمایم که پرسنل گروه خودروسازی سایپا به عنوان سربازان سنگر تولید کشور آمادگی خود را جهت اجرایی نمودن سیاستهای اقتصادی دولت" تدبیر و امید" که همانا بهبود معیشت مردم، رشد تولید ملی، افزایش سطح اشتغال و ایجاد بسترهای سرمایه گذاری در جهت رشد اقتصادی کشور میباشد اعلام نموده و مطمئناً در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
سلامتی و موفقیت حضرتعالی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
سعید مدنی
مدیرعامل
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات