مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان گفت: سبد کالای فرهنگیان از روز شنبه ۸ تیر توزیع می شود که شامل ۴ قلم کالای اساسی مرغ، برنج، شکر و روغن با قیمت ۳۰ درصد ارزان تر از بازار است.

  ایلخان جلیلیان درخصوص توزیع سبد کالای فرهنگیان ویژه ماه رمضان اظهار داشت: طبق بخشنامه ستاد تنظیم بازار برای ماه رمضان امسال بر خلاف سال های گذشته سبد کالای ماه رمضان قبل از فرارسیدن این ماه توزیع می شود که هماهنگی ها برای اجرای این کار از ۲۰ خرداد آغاز شد و در استان های مختلف هماهنگ شده تا کالاهای مورد نیاز تامین شود.

وی افزود: سبد کالای فرهنگیان برای ماه رمضان شامل ۴ قلم اساسی مرغ، برنج، روغن و شکر است که ۳۰ درصد ارزان تر از قیمت بازار در اختیار آنها قرار می گیرد.

مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان ادامه داد: سبد کالای فرهنگیان شامل ۱۰ کیلو برنج هندی با قیمت ۳۹۰۰ تومان در هر کیلو، ۵ بطری روغن با قیمت ۳۷۰۰ تومان، ۵ کیلو شکر با قیمت ۱۵۰۰ تومان و ۵ کیلو مرغ منجمد با قیمت ۵۲۰۰ تومان است.

جلیلیان بیان کرد: در اکثر استان های کشور با هماهنگی شرکت بازرگانی و امور دام کشور کالای مورد نیاز تهیه شده است و از روز شنبه ۸ تیر فرهنگیان می توانند با مراجعه به تعاونی های مصرف خود سبد کالای ماه رمضان را تهیه کنند و این نخستین سالی است که سبد کالا قبل از ماه رمضان به دست آنها می رسد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات