رییس اتحادیه لوازم صوتی، تصویری و تلفن همراه از ثبات و روند به کاهش قیمت ها در بازار خبر داد. روند کاهشی قیمت ها در بازار تلفن همراه

  ابراهیم درستی اظهار کرد: تا کنون هر وقت که بازار ارز روی ثبات را به خود می دید، بازار لوازم صوتی، تصویری و تلفن همراه از آن تبعیت می کرد و در حال حاضر که قیمت دلار به یک ثبات رسیده است، بازار نیز از آن پیروی کرده و محصولات این بازار پنج تا ۲۰ درصد نسبت به نوع محصول کاهش قیمت داشته است.

وی با اشاره به کاهش قیمت ارز به وارد کنندگان و عرضه کنندگان توصیه کرد که کالاهای خود را نگه نداشته و آنها را هرچه زودتر در بازار پخش کنند، زیرا روند بازار به صورتی است که دوباره شاهد افزایش قیمت باشیم.

رییس اتحادیه لوازم صوتی، تصویری و تلفن همراه بیان کرد: توزیع کنندگان و عرضه کنندگان با کاهش قیمت محصولات با عناوین مختلف مقابله نکنند. همان گونه که در زمان افزایش نرخ دلار قیمت محصولات خود را افزایش می دهیم حالا که قیمت ارز کاهشی است قیمت کالاهای خود را نیز باید کاهش دهیم.

درستی با اشاره به این که اصناف به توافق دوجانبه پایبند است، گفت: سازمان امور مالیاتی با بیش از ۲۰ سال توافق با اصناف ادعا می کند این توافقات در چند سال گذشته اشتباهی بیش نبوده است.

وی در پایان گفت: سازمان امور مالیاتی با تصمیم گیری های شخصی پایان دولت دهم را تلخ نکند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات