گمرک چین: در ۵ ماه نخست ۲۰۱۳

گمرک چین با معرفی ۲۰ واردکننده بزرگ گوشت این کشور در ۵ ماه نخست سال جاری میلادی اعلام کرد ایران نیز در این مدت ۲۵ تن گوشت به ارزش ۶۲ هزار دلار از چین وارد کرده است.

گمرک چین با معرفی ۲۰ واردکننده بزرگ گوشت این کشور در ۵ ماه نخست سال جاری میلادی اعلام کرد ایران نیز در این مدت ۲۵ تن گوشت از چین وارد کرده است.

ارزش گوشت وارداتی ایران از چین در این مدت ۶۲ هزار دلار اعلام شده است. واردات گوشت ایران از چین در مدت مشابه سال قبل صفر بوده است.

بر اساس این گزارش هنگ کنگ بزرگترین واردکننده گوشت از چین در ۵ ماه نخست سال جاری میلادی بوده به طوری که در این مدت ۸۲ هزار تن گوشت به ارزش ۲۵۷ میلیون دلار از چین وارد کرده است.

مالزی با واردات ۸۳۰۰ تن و قرقیزستان با واردات ۷۳۰۰ تن به ترتیب در رتبه های دوم و سوم از این نظر قرار گرفته اند. کشورهای ماکائو، بحرین، بلژیک، سنگاپور، آلمان، آمریکا، آلبانی، عراق، تاجیکستان، روسیه، چک، گرجستان، افغانستان، ارمنستان، کویت، اردن و ویتنام نیز از دیگر واردکنندگان بزرگ گوشت چین بوده اند.

بحرین در ۵ ماه نخست سال جاری میلادی ۲۲۵۰ تن، کویت ۳۴۰ تن، آمریکا ۶۶۰ تن، افغانستان ۵۹۷ تن و عراق ۶۰۹ تن گوشت از چین وارد کرده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات