در تعطیلات نوروز ۹۲

گروه خودروسازی سایپا برای مسافران و زائران راهیان نور در ایام تعطیلات نوروز امکانات امدادی ویژه ای در نظر گرفته است.

در استان خوزستان ۲۵ نمایندگی در روزهای تعطیلات نوروز به ارائه خدمات امدادی به مسافران خواهند پرداخت.

به گفته علیرضا سیدمحمودی، رییس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در استان خوزستان، ۲۴ پایگاه امدادی به همراه ۳۲ امدادگر، وظیفه امداد رسانی به دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا را بر عهده دارند.

استان خوزستان در نوروز هر سال پذیرای زائران مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس است و به همین دلیل محورهای منتهی به این اماکن در نوروز جزء پر ترددترین محورهای مواصلاتی کشور به شمار می روند. به همین دلیل گروه خودروسازی سایپا امکانات ویژه ای برای زائران در نظر گرفته است.

رییس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در استان خوزستان در این باره می گوید: در مسیر راهیان نور در نزدیکی چهار پادگان اصلی محل استقرار زائران در شوش، اندیمشک، خرمشهر و هویزه پایگاههای امدادی سایپا مستقر شده اند تا در اسرع وقت به یاری مسافران بشتابند. همچنین در مقر اصلی راهیان نور در اهواز یک خودروی امدادی سایپا مستقر شده که به محض اعلام نیاز آن دسته از عزیزانی که با خودروی شخصی عازم این مناطق هستند، خدمات امدادی را به آنها ارائه می دهد.

محمودی ادامه داد: شهرستانهای مسجد سلیمان و شوشتر نیز جزء مناطق گردشگری استان خوزستان به شمار می روند. خودروهای امدادی سایپا در این مناطق مستقر شده اند تا بهترین خدمات را به گردشگران عزیز ارائه دهند.

رییس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در خوزستان گفت: به دلیل پر حجم بودن ورود و خروج مسافر به خوزستان، بیشترین خدمات امدادی در اهواز متمرکز شده است. علاوه بر این در اهواز ۴ نمایندگی در هفته اول و ۴ نمایندگی در هفته دوم خدمات مورد نیاز را به مشتریان گروه خودروسازی سایپا ارائه می دهند. همچنین در مسیرهای پر تردد آبادان و خرمشهر نیز ۵ خودروی امدادی مستقر شده اند تا در سریعترین زمان خدمات امدادی را به مسافران ارائه دهند.

وی افزود: امسال هیچ گونه کمبودی در تامین قطعات مورد نیاز و پر مصرف خودروهای سایپا نداریم و با تصمیمات اتخاذ شده، شاهد یکی از بهترین طرح های امداد نوروزی سایپا هستیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات