بعد از آنکه صبح امروز رئیس کل بانک مرکزی ۲۹۰۰ تومان را نرخ کف بازار آزاد ارز دانست نرخ دلار در بازار نسبت به روز قبل با تغییراتی همراه شد.

به گزارش افکارنیوز ، صبح امروز (سه شنبه دوم مهرماه) ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی درباره کاهش نرخ دلار در بازار آزاد طی روزهای گذشته اینطور واکنش نشان داد و اعلام کرد که کاهش قیمت دلار بیشتر از این منقطی نیست و نرخ فعلی دلار (حدود ۲۹۰۰ تومان) کف بازار است. رئیس کل بانک مرکزی پیش بینی کرد که قیمت دلار در روزهای آینده از این بیشتر پایینتر نمی رود و در همین محدوده باقی خواهد ماند.

بعد از اینکه خبر واکنش ارزی سیف به نوسانات دلار به گوش بازاری ها رسید قیمت ها با تغییراتی نسبت به پایان معاملات روز گذشته دلار و سکه همراه شد؛ برهمین اساس نرخ ارز و سکه به نسبت به روز قبل با افزایش جزئی همراه شده است.

صراف های خیابان فردوسی هم اکنون دلار را با قیمت ۲۹۳۰ تومان، یورو را با قیمت ۳۹۶۰ تومان، پوند انگلیس را با قیمت ۴۷۴۰ تومان و درهم امارات متحده عربی را با قیمت ۸۰۵ تومان به متقاضیان می فروشند.

سکه فروشان هم البته سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را ۹۲۵ هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را با قیمت ۹۲۴ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی را با قیمت ۴۸۵ هزار تومان، ربع سکه را با قیمت ۲۹۵ هزار تومان و سکه یک گرمی را با قیمت ۱۹۶ هزار تومان نرخ گذاری کرده و به فروش می رسانند.

همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی هم اکنون با ارزش ۱۳۱۷ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار داخلی با ارزش ۹۴ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

انتهای پیام/
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات