پوری حسینی سومین مدیر عامل سازمان خصوصی سازی برای دومین بار رسما به عنوان رئیس جدید سازمان خصوصی سازی انتخاب شد.

به گزارش افکارنیوز ، میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی ضمن تایید انتصابش به عنوان رئیس جدید سازمان خصوصی سازی گفت: وزیر اقتصاد طی حکمی بنده را به عنوان مدیر عامل جدید سازمان خصوصی سازی معرفی کرد. این حکم امضا شده و قرار است در هفته آینده مراسم معارفه اینجانب برگزار شود.

وی ارائه برنامه های جدید خود را به بعد از برگزاری مراسم تودیع و معارفه موکول کرد.

 با حکم وزیر اقتصاد محمد رحیم احمد وند، رئیس سازمان خصوصی سازی پس از یک سال و نیم فعالیت از سازمان خصوصی سازی خداحافظی کرده و جای خود را به پوری حسینی رئیس اسبق سازمان خصوصی سازی داد.

میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی سومین مدیر عامل سازمان خصوصی در سال های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴ بعد از علی اکبر و میر مطهری بود و قرار است از این پس به عنوان هفتمین رئیس سازمان خصوصی سازی بعد از کرد زنگنه، نوری و احمدوند فعالیت کند.

وی متولد سال ۱۳۴۰ تبریز است که علاوه بر نمایندگی دوره های سوم و ششم مجلس، در زمان انتخابات ریاست جمهوری رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در آذربایجان شرقی بوده و فعالیت خود را با آموزگاری در تبریز آغاز کرده است.

مهم ترین اقدام پوری حسینی در زمان ریاست سازمان خصوصی سازی در سال های ۱۳۸۳ و ۱۳۸۳ و قبل از ابلاغ اصل۴۴ واگذاری ۱۵۲ شرکت به ارزش ۶۴۹ میلیارد و ۲۰۹ میلیون سهم بوده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات