بعد از آنکه صبح امروز دلار با سقوط آزاد همراه شد دقایقی قبل نرخ این ارز به کانال ۳۰۰۰ تومان بازگشت اما کماکان بازار فردوسی خلوت و بدون مشتری است.

به گزارش افکارنیوز ، دلار امروز صبح با سقوط آزاد در تابلوی صرافی ها بازهم خبر ساز شد و نگاه ها را به سمت بازار فردوسی و نوسانات این بخش متمرکز کرد. البته نوسانات ارزی از هفته گذشته تشدید شده بود ولی پیش بینی این بود که بعد از گفت وگوی تلفنی حسن روحانی و اوباما بازهم قیمت ها در بازار نزولی شود که اتفاقا همین هم شد.

صبح نرخ خرید دلار در صرافی ها ۲۹۰۰ تومان و نرخ فروش این ارز ۲۹۵۰ تومان بود اما دقایقی قبل نرخ این ارز به مدار ۳۰۰۰ تومان بازگشت و در تابلوی صرافی ها نرخ خرید دلار ۲۹۵۰ تومان و نرخ فروش آن ۳۰۰۰ تومان درج شد. یورو نیز با افزایش قیمت هم اکنون در صرافی ها با قیمت ۴۰۰۰ تومان فروخته و با قیمت ۳۹۶۰ تومان خریداری می شود.

صراف های فردوسی سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را ۹۲۰ تومان از مردم می خرند و ۹۶۰ تومان به متقاضیان می فروشند؛ نیم سکه نیز ۴۶۰ تومان خریداری و ۵۰۰ تومان فروخته می شود؛ همچنین ربع سکه با نرخ ۲۸۰ خریداری و ۳۲۰ فروخته می شود؛ سکه یک گرمی نیز با نرخ ۱۸۰ تومان خریداری و ۲۰۰ تومان بفروش می رسد.

فعالان حاضر در بازار می گویند از صبح امروز مردم فقط درباره قیمت دلار سوال کرده اند و کمتر کسی دلار خریده یا فروخته است. عملاً امروز بازار ارز فقط شاهد رکورد زنی دلار بوده و برخلاف روزهای قبل معامله چندانی در آن انجام نشده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات