مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از افزایش ظرفیت تولید گاز در پارس جنوبی خبر داد.

 به گزارش افکارنیوز ، علی اکبر شعبان پور عصر امروز در آیین معارفه معاون مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی در محل سالن کنفرانس فاز یک اظهار داشت: مجتمع گازی از مناطق مهم و تاثیرگذار صنعت نفت است و روز به روز شاهد پیشرفت بیشتری در این منطقه هستیم.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: از آن جا که این جا خانه مهندس حسنی ا ست و پیش از این در سال های قبل این جا حضور داشته اند نیاز به معارفه خاصی ندارند چون اکثر همکاران حاضر در این جا ایشان را می شناسند و ایشان نیز با اکثر همکاران آشنایی دارند و در واقع مهندس حسنی پس از چند سال دوباره به خانه خودشان بازگشته اند.

شعبان پور تصریح کرد: مجتمع گازی پارس جنوبی با توجه به عظمتی که دارد و همین طور توسعه روزافزونش و همچنین بحث برداشت حداکثری از مخزن مشترک نیاز به مدیران و کارشناسان بسیار قوی و زبده دارد و امروز آمدن مهندس حسنی با این سابقه درخشان به این جا و قرار گرفتن شان در این سمت، در همین راستاست.

مدیرعامل مجتمع گازی بیان کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی شرایط خاص خودش را دارد و با جاهای دیگر فرق دارد و به همین دلیل کسانی که به این جا می آیند باید آدم های خاصی باشند که با شرایط دایم عملیاتی آشنایی و سازگاری دارند و بتوانند کار را پیش ببرند که خوشبختانه همه همکاران ما در این جا آدم های ویژه ای از این جنس هستند و مهندس حسنی نیز یکی از آن آدم های خاص و توانایی ست که می تواند در این شرایط به ما کمک کند.

شعبان پور از افزایش ظرفیت تولید گاز در پارس جنوبی خبر داد و افزود: با تلاش متخصصان داخلی شاهد افزایش میزان تولید گاز در مجتمع گازی هستیم که امیدوار هستیم این روند تداوم یابد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات