کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی هفته آینده برای بررسی گزارش های تهیه شده جهت قرائت از تریبون مجلس شورای اسلامی در موضوع واردات خودروهای خارجی تشکیل جلسه می دهند.

به گزارش افکارنیوز ، کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس با دعوت ازمعاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت آموزش و پرورش راجع به پرونده های مطروحه بحث و بررسی خواهد کرد.

اعضای این کمیسیون در نشستی با سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش و معاونان ذی ربط در ارتباط با مسائل و پرونده های مطروحه و نحوه تعامل با این وزارت خانه بررسی های لازم را انجام خواهند داد.

جلسه عمومی کمیسیون برای بررسی گزارش های تهیه شده جهت قرائت از تریبون مجلس شورای اسلامی در موضوع واردات خودروهای خارجی، جلسه با مسؤولین سازمان اوقاف و امور خیریه راجع به پرونده های مطروحه و نشست با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان ذی ربط در ارتباط با مسائل و پرونده های مطروحه و نحوه تعامل از دیگر دستورکارهای این کمیسیون در هفته آتی خواهد بود.

جلسه با مسؤولین سازمان امور مالیاتی راجع به پرونده مطروحه از دیگر دستورکارهای این کمیسیون خواهد بود و کارگروه فرهنگی و هنری، کارگروه فرهنگی و اجتماعی، کارگروه اقتصادی، فنی و عمرانی، کارگروه ارتقاء سلامت اداری، کارگروه قضائی و کارگروه سیاسی و نظامی این کمیسیون نیز جهت رسیدگی به شکایات واصله تشکیل جلسه می دهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات