رئیس اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه آزادسازی قیمت شیر ضربات سختی را به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان خواهد زد، گفت: برای جلوگیری از اتخاذ این تصمیم ناکارآمد در جلسه ستاد تنظیم بازار شرکت و اعتراضات خود را اعلام می کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، سعید سلطانی با تأکید براینکه بنده به عنوان نماینده دامداران با آزادسازی قیمت علوفه و شیر به شدت مخالف هستم، اظهار داشت: شیر یک مایع آسیب پذیر است و نمی توان آن را به بهانه تنظیم بازار عرضه و تقاضا در انبار نگهداری کرد.

وی با اشاره به اینکه آزاد سازی قیمت شیر افزایش قیمت ها را به دنبال خواهد داشت، افزود: معیشت مردم در شرایط نامناسبی قرار دارد و نباید با افزایش قیمت لبنیات نارضایتی مردم را به وجود آورد.

رئیس اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه براساس تفاهمات انجام شده میان دامداران و دولت تا پایان فروردین ماه ۹۳ قیمت نهاده ها و لبنیات نباید تغییر کند، اظهار داشت: دولت طبق این تفاهمنامه مکلف است نهاده های مورد نیاز دامداران را بدون تغییر قیمت در اختیار تولید کنندگان قرار دهد.

سلطانی افزود: آزادسازی قیمت شیر ضربات سختی را به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان خواهد زد و برای جلوگیری از اتخاذ این تصمیم ناکارآمد در جلسه ستاد تنظیم بازار شرکت و اعتراضات خود را با مستندات لازم ارائه خواهیم نمود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات