رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک گفت: بازار روزهای آینده مسکن قابل پیش بینی نیست اما قیمت ها به کف نزدیک شده و ثبات قیمتی مسکن در مقایسه شش ماهه ابتدای امسال و سال گذشته دیده می شود.

به گزارش افکارنیوز ، مصطفی قلی خسروی در حاشیه اولین نمایشگاه املاک و مستغلات با اشاره به بازار پرنوسان مسکن از سال گذشته تاکنون، اظهار کرد: همانطور که پس از ثبات سیاسی، ثبات اقتصادی صورت می گیرد از آغاز انتخابات ریاست جمهوری تا سفر رییس جمهور به نیویورک شاهد کاهش قیمت مسکن بودیم.

وی افزود: با شکست ۹ درصدی حباب باقی مانده مسکن قیمت ها به کف رسیده و به زودی ثبات اقتصادی در بازار حاکم می شود.

به گفته قلی خسروی بیش از ۸۵ درصد مصالح ساختمانی تولید داخلی است و می توانیم با افزایش کیفیت، نازل ترین ساختمان ها را بسازیم.

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با اشاره به اینکه دولت و قانون، دولتمردان را به عرضه مسکن تشویق کرده و این افراد می توانند مسکن هایی برای برطرف شدن نیاز مسکن مردم بسازند، اظهار کرد: طی چندسال اخیر در عرضه و ساخت مسکن تجریبات خوبی کسب شده است.

وی گفت: طی چند سال گذشته در بخش انبوه سازی و احیای بافت فرسوده، تجریبات خوبی بدست آمده و امیدواریم با این تجربیات بر تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده جهت تنظیم بازار مسکن افزوده شود.

قلی خسروی ابراز امیدواری کرد سال آینده نمایشگاه املاک و مستغلات به صورت بین المللی برگزار شود و شاهد تجربیات دیگر کشورها در ساخت و سازها و خرید و فروش ملک باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات