مدیرعامل شرکت ونیراتو عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت ونیراتوبا اشاره به تغییر سلایق مشتریان، خواستار تولید رانا در کشور ونزوئلا شد.

به گزارش ایکوپرس، گویان اسپینوزا مدیرعامل شرکت ونیراتودربازدید از خطوط تولیدایران خودرو با بیان این مطلب گفت: خودروسازی صنعتی پویا و درحال رشد و تکامل است و با توجه به تغییر سلایق مشتریان باید خودروهای جدیدی را به بازار معرفی کنیم. محصول جدیدرانا از خودروهایی است که موردپسند مردم ونزوئلا است.

وی افزود: شرکت ونیراتو دارای ظرفیت تولید سالانه پنج هزار دستگاه خودرو است که تولید چهار هزار دستگاه خودرو در سال آینده میلادی در دستور کار این شرکت قرار دارد.

اسپینوزاافزود: علت حضور ما در شرکت ایران خودرو و سایپا دست یابی به توافق برای افزایش تیراژ تولید است.
مدیرعامل شرکت ونیراتو که محصولات ایران خودرو و سایپا را در ونزوئلا تولیدمی کند اظهار داشت: خودروی سمند در مدت شش سال، میان مردم ونزوئلا محبوبیت فراوانی به دست آورده است به گونه ای که از نیمه خردادماه تا اوایل مهرماه بیش از ۱۰ هزار تقاضا برای آن ثبت شده است.

وی تاکید کرد: میزان تقاضای واقعی بسیار بالاتر از این میزان است که امیدواریم با موافقت مدیرعامل ایران خودرو نیاز واقعی بازار را تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت ونیراتوحضور در ایران خودرو را زمینه ساز بهره مندی از تجارت مدیران و کارشناسان این شرکت برای توسعه و رشد شرکت ونیراتو دانست و تاکید کرد: صنعت خودروسازی برای دولت ونزوئلا اهمیت فراوانی دارد، لذا این شرکت خواستار تداوم و گسترش همکاری ها برای تولید و عرضه محصولات جدید به بازار است.

اسپینوزا درخصوص صادرات محصولات تولیدی به کشورهای هم جوار ونزوئلا اظهار داشت: شرکت ونیراتو درحال بررسی و تحقیق برای صادرات محصولات تولیدی به کشورهای عضو مرکوسور و آلباست.

وی ادامه داد: سیاست دولت ونزوئلا حمایت از خودروسازان برای تولید و صادرات محصولات مطابق با استانداردهای این کشورهاست. وی افزود: ونیراتو دارای توان و پتانسیل لازم و کافی برای صادرات محصولات است.

وی به تاثیر این شرکت بر اشتغال و درآمد این شرکت اشاره کرد و گفت: تعداد ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم با هدف رشد و توسعه در این کارخانه مشغول کار هستند.

اسپینوزا افزود: به واسطه ایجاد این کارخانه علاوه بر اشتغال مستقیم، در بخش خدمات پس از فروش نیز تعداد زیادی از مردم مشغول خدمت هستند. وی تاکیدکرد: خودکفایی در تولید برخی قطعات خودرو در دستور کار شرکت ونیراتو قرار داردکه در صورت تحقق این امر ارز از کشور خارج نشده و همین امر عاملی برای اهمیت این صنعت برای دولت است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات