مدیر عامل سازمان قطار شهری قم از متوقف شدن روند اجرای پروژه ملی منوریل قم توسط نیروی انتظامی این استان خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، علی اکبر مجد حکمت با اشاره به اینکه پروژه منوریل به عنوان خط دوم قطار شهری قم در فاز نخست مراحل پایانی اجرا را سپری می کند بیان کرد: این پروژه در فاز نخست حد فاصل حرم حضرت معصومه (س) تا پارکسوار شمالی در دست احداث است.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه به دلیل مشکلات اعتباری بسیاری از پروژه های بزرگ و ملی متوقف شده اند با پیگیری های به عمل آمده و تزریق اعتبارات مناسب این پروژه در روند اجرا تاکنون با وقفه مواجه نشده بود.

مدیر عامل سازمان قطار شهری قم تاکید کرد: با این وجود و اهمیت اجرای چنین پروژه ملی، این پروژه طی روزهای اخیر از سوی نیروی انتظامی متوقف شده است و اجازه ادامه عملیات احداث داده نمی شود.

وی اضافه کرد: علت این امر جلوگیری از تردد خودروهای عمرانی است که مربوط به شرکت پیمانکار بوده و در زمینه انتقال تیرچه ها و دیگر مصالح مورد نیاز این پروژه فعالیت می کنند و از سوی نیروی انتظامی به دلایل نامعلوم متوقف شده است.

حکمت خاطرنشان کرد: این اقدام در حالی صورت گرفته است که پیش از این هیچ تذکری در ارتباط با این مسئله از سوی راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی به سازمان قطار شهری شهرداری قم و پیمانکار این پروژه داده نشده بود.

وی تاکید کرد: جا دارد که مسئولان استانی نسبت به این مسئله پیگیری های لازم را داشته باشند و نگذارند که اجرای یک پروژه ملی به دلیل مسائل جزئی و دلایل اینچنینی متوقف نشده و نیروی انتظامی نیز تعامل لازم را در این زمینه با این سازمان داشته باشد. چرا که این امر خسارات زیادی را در بر داشته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات