توسط بانک گردشگری صورت می پذیرد:

گردهمایی مشترک فعالان اقتصادی استان خراسان رضوی با بانک گردشگری، با حضور دست اندرکاران عرصه های تولید، اقتصاد و گردشگری بخش خصوصی و دولتی استان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در این آئین که با حضور فعالان اقتصادی، سرمایه گذاران، کارآفرینان و تولیدگران، علی اصغر سفری سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره بانک گردشگری با اشاره به آمادگی بانک گردشگری برای حمایت از طرح های اقتصادی تولیدمحور مبتنی بر اصول مورد اشاره در سند چشم انداز توسعه کشور، اظهار داشت: بانک گردشگری در مسیر بهره گیری از ایده های نوین، در کنار شعب معمول و رایج در سیستم بانکی، ایجاد شعب فرابانک که امکان ارائه خدمات بانکی بطور ۲۴ ساعته و در طول ۷ روز هفته را خواهند داشت را در برنامه کاری قرار داده است.

وی افزود: بانک گردشگری با همکاری باشگاه گردشگری ایرانیان، بیمه آرمان و همچنین صندوق ضمانت صادرات و نیز برخی از شرکتهای معتبر فعال در زمینه تامین سرمایه، در صدد طراحی خدمات و محصولاتی مدرن و متنوع برای مشتریان گرانقدر خود می باشد و بر آن است تا در کنار خدمات متداول بانکی، انواع و اقسام بیمه ها، تسهیلات صادراتی، خدمات مسافرتی و گردشگری، و نیز بورس و بازار سرمایه را در شعب خود به مشتریان محترم ارائه نماید.

سفری هدف از برپایی این گردهمایی را توسعه همکاری ها با بخش خصوصی مولد عنوان کرد و افزود: رویکرد و نگرش ما در این بخش آن است که در دنیای پر شتاب کنونی، توسعه و ارائه خدمات مالی و بانکی به دور از هر محدودیت زمانی و مکانی می بایست مورد تاکید و توجه قرار گرفته و مجموعه خدمات بانکی در اسرع وقت به ساده ترین شیوه ممکن و با پیچیده ترین تکنولوژیها به مشتریان عرضه شود.

وی در تشریح خدمات جدید بانک گفت: محصولات بانکداری الکترونیکی پیشرفته تحت عنوان بانکداری الکترونیک در دو گروه شخصی و شرکتی و خدمات جدید تحت عنوان فرابانک در دو مدل سیار و حضوری ارائه خواهند شد. وی در پایان خاطر نشان کرد: بانک گردشگری افتخار دارد با ارائه نرخ های ترجیحی در بخش تسهیلات اعطایی و سپرده ها ویژه مشتریان عزیز بانک در استان خراسان رضوی آنها را همراهی نماید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات