گزارش تمرین آبی پوشان

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب پنج بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارش افکا www. afkarnews. ir رنیوز، تیم فوتبال استقلال که روز گذشته تنها در نوبت صبح کار بدنسازی انجام داده بود از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز برنامه های تاکتیکی خود را در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد.

در تمرین امروز استقلال خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور، محمد قاضی و حنیف عمران زاده به دلیل مصدومیت غایب بودند و ساموئل نیز با اندکی تأخیر به محل تمرین رسید. گوران لاوره قبل از شروع تمرین به اتاق سرمربی استقلال رفت و پس از صحبت با وی ورزشگاه را ترک کرد.

*قبل از آغاز تمرین امروز جواد نکونام در مقابل رختکن امیرحسین صادقی را به گوشه ای فراخواند و حدود ۱۵ دقیقه با مدافع استقلال صحبت کرد و توصیه هایی را به این بازیکن انجام داد.

*امیر قلعه نویی بازیکنان استقلال را دور هم جمع کرد و حدود ۱۰ دقیقه با آنها به گفت وگو پرداخت. سرمربی استقلال هافبک های این تیم را مورد خطاب قرار داد و به نکونام و تیموریان اشاره کرد و گفت که این بازیکنان باید در میانه میدان طوری عمل کنند که اجازه خودنمایی به بازیکنان حریف داده نشود همچنین وی باز هم توصیه های چند روز پیش را به بازیکنان انجام داد و از بزرگ ترهای تیم خواست که در هنگامی که تیم جلو است شرایط را جمع و جور کنند.

*احمد شهریاری عضو هیئت مدیره و یکی از اعضای هیئت امنای آکادمی باشگاه استقلال در تمرین امروز حاضر شد و با تک تک بازیکنان این تیم دست داد. شهریاری ضمن خسته نباشید به بازیکنان استقلال برای آنها در دیدارهای آینده آرزوی موفقیت کرد. وی سپس با قلعه نویی روی نیمکت قرار گرفت و نزدیک به ۲۰ دقیقه با سرمربی آبی پوشان به گفت وگو پرداخت.

*دکتر نوروزی در تمرین امروز آبی پوشان حاضر شد و آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم استقلال را به وی توضیح داد.

*امیرحسین صادقی امروز تنها به دویدن دور زمین و برنامه های اختصاصی پرداخت و زودتر از سایرین ورزشگاه را ترک کرد.

*منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی به همراه سیروس دین محمدی حاضران تمرین امروز استقلال بودند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر حاج قاسم برنامه های گرم کردن را پشت سر گذاشتند سپس کار با توپ و ارسال از جناحین در دستور کار قرار گرفت و مرحله پایانی تمرین شامل بازی دفاع و حمله شد. در این آیتم آرش برهانی یک ضربه پنالتی را به سمت دروازه زد که رحمتی آن را مهار کرد.

*حدود ۷۰ نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز تیم شان حاضر بودند.

آبی پوشان فردا مجدداً تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد و برای دیدار مقابل فولاد حاضر می شوند.

دیدار دو تیم استقلال و فولاد از هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات