سخنگوی ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه قرار نبوده در جلسه دوشنبه جاری درمورد قیمت مرغ و تخم مرغ تصمیمی اتخاذ شود، گفت: قیمت سقف و کف را سازمان حمایت با همکاری نهادهای مربوطه در استانها تعیین و سپس ابلاغ می کند.

به گزارش افکارنیوز ، علی اکبر پورکاوه در مورد جزئیات جلسه این هفته ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: جلسه تنظیم بازار در دوشنبه هفته جاری به بررسی دستور کارهای همیشگی خود از جمله موضوع محصولات شیمیایی پرداخت و موضوعی که بخواهیم در مورد آن تصمیم گیری خاصی انجام شود، نداشتیم.

وی در پاسخ به این سؤال که یعنی قرار نیست در جلسه ستاد تنظیم بازار در مورد سقف و کف قیمت مرغ و تخم مرغ تصمیم گیری شود، گفت: نه، چنین قراری برای تعیین قیمت سقف و کف در ستاد تنظیم بازار نداریم و قرار است سازمان حمایت با نهاد های مربوطه در استانها وضعیت قیمت ها را بررسی و سپس نرخ مورد نظر را ابلاغ کند.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار در پایان تأکید کرد: پس از جلسه گذشته ستاد تنظیم بازار نیز اعلام کردم که قرار نیست قیمت ها را تغییر و یا افزایش دهیم.

 در جلسه دو هفته گذشته ستاد تنظیم بازار بر خلاف اینکه همه در انتظار اتخاذ تصمیم جدید برای قیمت مرغ، تخم مرغ، و شیر بودند، این جلسه نتیجه خاصی دربر نداشت و سخنگوی ستاد نیز اعلام کرد قرار نبوده تغییری در قیمت ها داشته باشید.

بر اساس این گزارش، همچنین در این جسله مقرر شده بود که سازمان حمایت قیمت نهاده ها را با ارز مبادله ای تعیین و سپس اعلام کند. در همین راستا پورکاوه سخنگوی ستاد در مورد پیش بینی ها و انتظاراتی که اتحادیه مرغ و تخم مرغ برای تعیین قیمت سقف و کف داشتند اعلام کرد که قرار نبوده تصمیمی گرفته شود و سازمان حمایت خود بررسی ها را انجام و سپس نرخ را ابلاغ می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات