عضو کمیسیون صنایع

عضو کمیسیون صنایع از برگزاری جلسه تکمیلی برای بررسی وضعیت خودرو و قیمت آن در ساعت۱۸ امروز با وزیر صنعت خبر داد و گفت: جلسه قبلی امروز برای مطرح شدن سؤالات نمایندگان بوده و جلسه ساعت۱۸ جلسه اصلی کمیسیون است.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا خان محمدی  در مورد جزئیات جلسه امروز کمیسیون صنایع در عصر امروز اظهار داشت: جلسه ای که در حال حاضر نیز ادامه دارد مربوط به سؤالات نمایندگان از وزیر صنعت است ولی در مورد موضوع خودرو قرار است عصر امروز ساعت ۱۸ جلسه کمیسیون تشکیل شود تا در مورد موضوع خودرو بحث و موضوعات مطرح بررسی شود.

وی با بیان اینکه جلسه فعلی جلسه پاسخ وزیر به سؤال نمایندگان است و ساعت ۱۸ جلسه اصلی کمیسیون تشکیل می شود، گفت: بنده به عنوان یکی از افرادی که در مورد خودرو سؤالاتی را از وزیر صنعت داشتم طی این جلسه به وی اعلام کردم که خودرو ساز بارها می گوید مایل به افزایش قیمت نیست ولی پیگیری مسئولان برای افزایش قیمت مطابق مصالح عمومی نیست.

عضو کمیسیون صنایع ادامه داد: خطاب به وزیر صنعت اعلام کردم که افزایش هزینه تمام شده تولید خودرو به دلیل کاهش میزان تولید است مردم نباید هزینه کاهش تولید را بپردازند. در نهایت مقرر شد جلسه تکمیلی در این خصوص و یا سایر مسائل دیگری که در دستور کار کمیسیون است بعد از ظهر امروز برگزار شود. در جلسه عصر بنده و آقای فولادگر و چند نفر دیگر از اعضا سؤالاتی در مورد خودرو دارند که در این جلسه تکمیلی مطرح و بررسی خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات