معاون عمرانی استانداری تهران گفت: مصوبات کمیته اضطراری آلودگی هوا مبنی بر افزایش محدوده طرح زوج و فرد و عدم فروش آرم های طرح ترافیک روزانه و هفتگی بعد از تعطیلات لغو نمی شود.

به گزارش افکارنیوز ، حسن کریمی درباره تمهیدات استانداری تهران در کاهش آلودگی هوا اظهار داشت: با توجه به گزارشات واصله از سازمان هواشناسی و محیط زیست وضعیت آلودگی هوا در استان تهران رو به کاهش است.

وی ادامه داد: با توجه به مصوباتی که در کمیته اضطراری کاهش آلودگی هوا مبنی بر افزایش محدوده طرح زوج و فرد از در منازل، عدم فروش آرم طرح ترافیک، روزانه و هفتگی و تعطیلات مدارس ابتدایی و مهد کودک ها تصویب شد شاهد کاهش آلودگی هوا در استان سمنان بودیم.

کریمی با بیان اینکه آلودگی هوا از معضلات جدی استان تهران است گفت: مصوبات کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا تا اطلاع ثانوی لازم الاجراست و بعد از تعطیلات لغو نمی شود بنابراین شهروندان در جهت کاهش آلودگی هوا همکاری لازم را داشته باشند.

معاون عمرانی استانداری تهران تأکید کرد: در صورت تشدید وارونگی هوا و ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون جلسه اضطرار در استان تهران تشکیل و نسبت به اتخاذ تصمیمات جدید اقدام می کند.

به گفته کریمی در صورت تشدید آلودگی هوا تعطیلی مجدد مدارس و ادارات دولتی استان در دستور کار قرار خواهد گرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات