گمانه زنی های تازه حاکی از این است که شرکت سونی قرار است اواخر نوامبر از گوشی جدید خود که در واقع نسخه کوچکتر اکسپریا Z۱ است و Z۱S نام دارد رونمایی کند.

به گزارش افکارنیوز ، در آستانه رونمایی از محصول جدید سونی عکس تازه ای از آن در کنار برادر بزرگترش اکسپریا Z۱ منتشر شده است.

انتظار می رود که نسخه کوچکتر Z۱ از یک نمایشگر ۴.۳ اینچی با فن آوری آی پی اس و وضوح ۷۲۰ پیکسل، پردازنده چهار هسته ای و دوربین ۲۰ مگاپیکسلی برخوردار باشد. نمایشگر اکسپریا Z۱ پرچمدار کنونی سونی پنج اینچ است.

انتظار می رود فن آوری جدید نمایشگر این گوشی برتری قابل توجهی نسبت به نمایشگرهای تی اف تی که روی گوشی های کنونی سونی وجود دارند، داشته باشد.

پیشتر گزارش ها حاکی از این بود که این گوشی ۱۲ نوامبر رونمایی خواهد شد.

مراسم رونمایی Z۱S در شانگهای چین برگزار خواهد شد و در آن شرکت سونی از این اسمارت فون و یک فبلت موسوم به اکسپریا تایچی رونمایی خواهد کرد.

مشخص نیست که آیا این گوشی جدید در سطح جهانی عرضه خواهد شد یا خیر.

همچنین فبلت اکسپریا تایچی که به همراه اکسپریا Z۱S رونمایی خواهد شد از یک نمایشگر شش اینچی با وضوح ۷۲۰ پیکسل و یک پردازنده هشت هسته ای برخوردار خواهد بود.

اخبار منتشر شده درباره مراسم رونمایی از این دو محصول جدید سونی در شرایطی است که این شرکت تاکنون به طور رسمی مطلبی دراین باره منتشر نکرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات