سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در پاسخ به اظهارات مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و همچنین رئیس شورای رقابت در مراسم روز گذشته مخابرات، گفته است: آقایان بدانند که ما برای کنترل زیاده خواهی ها با حوصله و البته با تخصص در خدمت هستیم.

به گزارش افکارنیوز ، این سازمان در پاسخ به اظهارات مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و همچنین رئیس شورای رقابت اعلام کرد: گنج، مردم شریف همیشه یاور و بزرگ ایران هستند و ما که بیش از ۶۰ سال است، نسل اندر نسل، بر سر این سفره خدمت گذاری ایستاده ایم، یاد گرفته ایم که در برابر پرداخت های مردم خدمت با کیفیت و متناسب انجام داده و زیاده خواهی نداشته باشیم.

دوستان تازه وارد به بازار مخابرات، که بدون هیچ آورده ای، ضمن عدم پرداخت حقوق بیت المال، از دست رنج مردم نیز زیاده خواهی دارند بدانند که؛
نابرده رنج گنج میسر نمی شود / مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات کشور که برحسب قانون تاسیس شده است، مثل تمام نهادهای تنظیم مقررات ارتباطی مشابه در بازار جهان، موظف است در تنظیم روابط بازار خدمات مخابراتی حقوق مردم و مشتریان این خدمات را در برابر زیاده خواهان و انحصارطلبان صیانت کند و انشاءا… بحول قوه الهی و پشتیبانی قانون این کار ادامه نیز خواهد داشت و فقط براساس بررسی های علمی – اقتصادی و به ازاء ارائه خدمات بهتر و وسیعتر نسبت به اصلاح تعرفه، با صرفه و صلاح همه ذی نفعان بویژه مردم شریف کشور اقدام خواهد نمود. لذا آقایان بدانند که ما برای تربیت و کنترل زیاده خواهی ها با حوصله و البته با تخصص در خدمت خواهیم بود.

نظرات شخصی رئیس محترم شورای رقابت، که در مجلس پذیرائی ابراز شده، نمی تواند مخل تنظیم بازار مخابرات کشور باشد. شورای رقابت برای اعمال ماده ۴۴ قانون اساسی تشکیل و در سطح کلان اقتصاد برای تعیین تکلیف سرمایه های بزرگ ملی و مالکیت دولت در بنگاه های اقتصادی تدبیر می کند که قدردان زحمات و تدابیر و تصمیمات اعضاء محترم آن می باشیم و انشاءا… کماکان نیز بهره خواهیم برد.

اما براساس پروانه صادره برای شرکت مخابرات ایران، مسئول تعیین و تصویب تعرفه های خدمات این شرکت، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات می باشد و بس.

ما اعتقاد داریم بازار مخابرات، بازار خدمتگذاران است و لازم است تذکر داده شود که ادبیات گفتگو در این عرصه نیز باید ادبیات خدمتگذاران باشد و نه ادبیات سرهنگان، آن هم با دولت قانون مدار و عدالت محور منتخب مردم که بر سر عهد خود با خدا و ملت عزیز محکم ایستاده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات